reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe dwie kreski 🤞❤️

Który dzidziuś jest wyczekiwany?

  • 1

    Głosów: 21 75,0%
  • 2

    Głosów: 3 10,7%
  • 3

    Głosów: 3 10,7%
  • 4

    Głosów: 1 3,6%
  • 5

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    28

Inffinito2

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Wrzesień 2020
Postów
485
Cześć! Wpisujemy się na szczęśliwy czerwiec ☺️☺️ Sama jeszcze nie wiem kiedy testuję, bo zaczynam cykl ze stymulacją a obecny się jeszcze nie zakończył, ale nie było owu, więc maj stracony. Nie poddajemy się!

Oby każda z nas zobaczyła ten cudowny widok 2 kreski 🎉
 
reklama
U mnie dziś test negatywny więc czekam do czerwca. Niestety cykle mam długie (35 i więcej dni) więc kolejne starania dopiero na początku czerwca. Jutro lub w pon powinnam dostać miesiączkę.
 
U mnie dziś test negatywny więc czekam do czerwca. Niestety cykle mam długie (35 i więcej dni) więc kolejne starania dopiero na początku czerwca. Jutro lub w pon powinnam dostać miesiączkę.
Czemu tak długie cykle? W miarę regularnie u Ciebie to wygląda? Moje są bardzo nieregularne, ale to wahania 25-50 dni, także zaczynam znów być pod opieką lekarza przy staraniach 🙂
 
Witam się i ja. Coś czuję że też będę musiała testować w czerwcu... Póki co liczę sama nie wiem na co. Przy cyklach 29/31 dni wczoraj, w 21dc miałam na papierze jasno czerwoną krew, później nie było już krwi tylko takie brązowe niteczki w śluzie. Na okres zdecydowanie za szybko, na implantację według mojego kalendarzyka też 🤷‍♀️ im bardziej staram się zrozumieć mój organizm, tym większe płata mi figle 🙈
A tak poza tym to jestem Marlena, mam 27 lat i staramy się z mężem o pierwszego dzidziusia 😍🥺 w czerwcu ubiegłego roku dowiedziałam się że serduszko naszej fasolki przestało bić i w 8tc miałam zabieg łyżeczkowania. Od tego czasu normowałam tarczycę i teraz mamy za sobą dopiero drugi cykl starań.
 
Witam się i ja. Coś czuję że też będę musiała testować w czerwcu... Póki co liczę sama nie wiem na co. Przy cyklach 29/31 dni wczoraj, w 21dc miałam na papierze jasno czerwoną krew, później nie było już krwi tylko takie brązowe niteczki w śluzie. Na okres zdecydowanie za szybko, na implantację według mojego kalendarzyka też 🤷‍♀️ im bardziej staram się zrozumieć mój organizm, tym większe płata mi figle 🙈
A tak poza tym to jestem Marlena, mam 27 lat i staramy się z mężem o pierwszego dzidziusia 😍🥺 w czerwcu ubiegłego roku dowiedziałam się że serduszko naszej fasolki przestało bić i w 8tc miałam zabieg łyżeczkowania. Od tego czasu normowałam tarczycę i teraz mamy za sobą dopiero drugi cykl starań.
Przykra sprawa 😓 ale trzeba mieć nadzieję, na następne 2 kreski i zdrowe 9 miesiecy! ☺️ Wierzę, że się wnet uda
 
8/04 stracilam moja 5-6tc. Wczoraj dostałam pierwszy okres i mam nadzieje ze czerwiec będzie tym szczęśliwym. Już w kwietniu zaobserwowałam śluz owulacyjny więc mam nadzieje ze mój cyk nie uległ żadnej zmianie ponieważ pierwszy okres po stracie dostałam kalendarzowo (używam aplikacji). mam nadzieje ze nam się dziewczyny uda w Czerwcu i będzie tym szczególnym <3
 
reklama
Do góry