reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe dwie kreski 🤞❤️

Który dzidziuś jest wyczekiwany?

  • 1

    Głosów: 21 75,0%
  • 2

    Głosów: 3 10,7%
  • 3

    Głosów: 3 10,7%
  • 4

    Głosów: 1 3,6%
  • 5

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    28
reklama
Jestem po badaniach! Wyniki... chyba nawet ok. W porównaniu do FSH i LH które jest tragiczne 😅
Jeszcze czekam na wynik androstendium i 17-Oh progesteron (ma byc za 3 dni)
Niestety na stymulację w tym cyklu się nie załapie, bo clo z tego co pamietam trzeba brać od 3-5dc. Ja po konsultacji bede miała 13dc 😭


SHBG70,60nmol/L18,2135,5
DHEA-S204,80ug/dL18391
Testosteron0,56ng/mL0,10,75
 
Jestem po badaniach! Wyniki... chyba nawet ok. W porównaniu do FSH i LH które jest tragiczne 😅
Jeszcze czekam na wynik androstendium i 17-Oh progesteron (ma byc za 3 dni)
Niestety na stymulację w tym cyklu się nie załapie, bo clo z tego co pamietam trzeba brać od 3-5dc. Ja po konsultacji bede miała 13dc 😭


SHBG70,60nmol/L18,2135,5
DHEA-S204,80ug/dL18391
Testosteron0,56ng/mL0,10,75
ja clo brałam 3-7 dc ;) może uda się bez clo mieć owulke :D trzymam kciuki
 
Cześć dziewczyny ;) jestem nowa ale śledzę forum od jakiegoś miesiąca [emoji16]
Staramy się z mężem o dzieciątko od pół roku :) póki co nie wychodzi mimo że od drugiego miesiąca starań stosujemy testy owulacyjne pięknie wychwytujące pik lh [emoji2368]
Kiedyś już sie staralismy też około pol roku ale przerwalismy starania i od grudnia lecimy z tematem od nowa :)
Dzisiaj mam termin @, jeszcze nie nadeszła ale test z rana negatywny :( więc zapisuję sie wstępnie na czerwcowe :)
Cykle mam regularne 28-29 dni z tym że moja @ potrafi trwać po 10 dni (w tym miesiacu nawet 12 dni :o ), pik lh co miesiąc 18 dc więc lutealna trwa 9-10 dni [emoji2368] w kwietniu i marcu plamienia po owu pasujące do niedomogi lutealnej ale w kwietniu zrobiłam progesteron i teoretycznie ok bo 22 a lekarz stwierdził że to pewnie od nadzerki. W tym miesiacu plamien o dziwo nie było ale kilka dni temu odebrałam cytologie i wyszło zapalenie (liczne granulocyty obojetnochlonne, erytrocyty, zmiany zapalne) :/ może to jest przyczyną tego że nie wychodzi [emoji2368]
Trzymam kciuki za Was kciuki [emoji113][emoji110]
 
Cześć dziewczyny ;) jestem nowa ale śledzę forum od jakiegoś miesiąca [emoji16]
Staramy się z mężem o dzieciątko od pół roku :) póki co nie wychodzi mimo że od drugiego miesiąca starań stosujemy testy owulacyjne pięknie wychwytujące pik lh [emoji2368]
Kiedyś już sie staralismy też około pol roku ale przerwalismy starania i od grudnia lecimy z tematem od nowa :)
Dzisiaj mam termin @, jeszcze nie nadeszła ale test z rana negatywny :( więc zapisuję sie wstępnie na czerwcowe :)
Cykle mam regularne 28-29 dni z tym że moja @ potrafi trwać po 10 dni (w tym miesiacu nawet 12 dni :o ), pik lh co miesiąc 18 dc więc lutealna trwa 9-10 dni [emoji2368] w kwietniu i marcu plamienia po owu pasujące do niedomogi lutealnej ale w kwietniu zrobiłam progesteron i teoretycznie ok bo 22 a lekarz stwierdził że to pewnie od nadzerki. W tym miesiacu plamien o dziwo nie było ale kilka dni temu odebrałam cytologie i wyszło zapalenie (liczne granulocyty obojetnochlonne, erytrocyty, zmiany zapalne) :/ może to jest przyczyną tego że nie wychodzi [emoji2368]
Trzymam kciuki za Was kciuki [emoji113][emoji110]

To tak jak ja, również czytam, raczej się nie udzielam 😊 ale da się zauważyć, że atmosfera jest tu super i dziewczyny są dla siebie mega pomocne i życzliwe.
Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i szczęśliwego testowania. Ja walczyłam do tej pory z niedoczynnością, udało mi się w końcu wyprostować wyniki i czerwcowe testowanie będzie moim pierwszym. Nie nastawiam się na sukces za pierwszym razem, ale muszę przyznać, że jestem podekscytowana.

Pozdrawiam ciepło :)
 
To tak jak ja, również czytam, raczej się nie udzielam [emoji4] ale da się zauważyć, że atmosfera jest tu super i dziewczyny są dla siebie mega pomocne i życzliwe.
Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i szczęśliwego testowania. Ja walczyłam do tej pory z niedoczynnością, udało mi się w końcu wyprostować wyniki i czerwcowe testowanie będzie moim pierwszym. Nie nastawiam się na sukces za pierwszym razem, ale muszę przyznać, że jestem podekscytowana.

Pozdrawiam ciepło :)
Tak, atmosfera jest świetna [emoji7]
Może akurat że Wam sie uda za pierwszym razem :) trzymam mocno kciuki
Ja jeszcze się skonsultuje co to robić z czerwcem [emoji2368] może trzeba będzie odpuścić żeby się wyleczyć jak trzeba, zobaczymy :) chociaż antybiotyku żadnego nie dostałam z wynikiem cytologii, tylko coś chyba przeciwzapalenego bez recepty, nie wiem co bo się nie doczytam [emoji23][emoji23] dowiem sie w aptece [emoji23]
 
To tak jak ja, również czytam, raczej się nie udzielam 😊 ale da się zauważyć, że atmosfera jest tu super i dziewczyny są dla siebie mega pomocne i życzliwe.
Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i szczęśliwego testowania. Ja walczyłam do tej pory z niedoczynnością, udało mi się w końcu wyprostować wyniki i czerwcowe testowanie będzie moim pierwszym. Nie nastawiam się na sukces za pierwszym razem, ale muszę przyznać, że jestem podekscytowana.

Pozdrawiam ciepło :)
Witamy i powodzenia. Pierwsze testy to wielka ekscytacja i niech ten pierwszy bedzie ostatnim na ten rok
 
reklama
Witajcie :) U mnie pierwszy cykl z testami owulacyjnymi (trochę po wariacku, bo podczas karmienia piersią), niby pseudo peak LH był widoczny (dwie takie same kreski), okres powinien byc 31 maja lub 1 czerwca, ale nie jest mile widziany.
Życzę Wam dwóch kresek i braku okresu na długie miesiące :)
 
Do góry