reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny ! Potrzebuję waszej rady bo mam dylemat :( otóż koleżanka poprosiła mnie abym była chrzestna... chrzciny robi w czerwcu ... wiem że nie powinnam ale odmówiłam. Podałam argument że nie będę na siłach po.porodzie bo tak naprawdę nie wiem jak się będę czuła. Stwierdziła że zrobi je w takim razie w maju .... tylko że 3 tyg przed porodem też nie fajnie. Po drugie nie jest to moja jakąś najbliższa przyjaciółka... po.prostu koleżanka. Nie chce brać na siebie odpowiedzialności i zobowiązania na całe życie... wiadomo jak to w życiu jest ... dziś koleżanki ale co będzie za rok? Powiedzcie mi czy wypada odmówić? Większość mówi że tego się nie odmawia ....

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Też bym odmówiła. Może być różnie w maju... nie znasz dnia ani godziny porodu,później ona będzie latać i szukać chrzestnej. Na dodatek masz swoje wydatki ;) I to jest koleżanka a nie rodzina. Ja do swoich dzieci nikogo z poza rodziny nie biore, bo nie taka jest idea bycia chrzestnym .
 
reklama
Dziewczyny ! Potrzebuję waszej rady bo mam dylemat :( otóż koleżanka poprosiła mnie abym była chrzestna... chrzciny robi w czerwcu ... wiem że nie powinnam ale odmówiłam. Podałam argument że nie będę na siłach po.porodzie bo tak naprawdę nie wiem jak się będę czuła. Stwierdziła że zrobi je w takim razie w maju .... tylko że 3 tyg przed porodem też nie fajnie. Po drugie nie jest to moja jakąś najbliższa przyjaciółka... po.prostu koleżanka. Nie chce brać na siebie odpowiedzialności i zobowiązania na całe życie... wiadomo jak to w życiu jest ... dziś koleżanki ale co będzie za rok? Powiedzcie mi czy wypada odmówić? Większość mówi że tego się nie odmawia ....
tez raz odmówiłam z innych powodów ale to tez była zwykła koleżanka . Po 7 latach nie mam z nią prawie żadnego kontaktu i nie wynika to z mojej odmowy lecz z powodu przeprowadzki . Z rodzina nawet z daleka widzisz się przy okazji rożnych okazji święta , wesele itp a z koleżanką jest już gorzej .
 
Ja mam to samo , najbardziej to odczuwam jak leżę :( Nie mogę się w nocy ułożyć :(

Moze sprobujcie skorzystac z kinesiotapingu? (Nie wiem czy dobrze napisalam :o) Ja sceptycznie podchodzilam ale sprobowalam i naprawde widze roznice. Nie moge powiedziec ze cudownie mnie to uzdrowilo ale naprawde jest duzo lepiej. Wczesniej gdy bylam zmeczona lub np wracal z zakupow dluzszych to prawie plakalam jak probowalam siadać lub sie klasc. Bol sie ciagnal od dolu plecow do przodu i az do krocza. I odkad polozna mnie zaczela oklejac naprawde bol sie zmniejszyl conajmniej o polowe wiec uwazam ze to bardzo dobry efeky ;)
 
Hahaha przypomniało mi się, ze jakoś 10tc poparzylam się olejem całą dłoń i na twarz mi prysnal- będzie znamię na znamieniu :D :D :D
Ja tez w ciagu ciazy juz 4 razy zdazylam sie oparzyc (2x dlon, noga, przedramie). Biedne nasze dzieci :( chyba musimy skon czyc prasowac ubrania, gotowac, parzyc herbatki i kawki w sumie czasami tez pewne nie mozemy byc wody jaka bedzie leciala z kranu to proponuje wstrzymqc sie z kapiela do czerwca ewentualnie korzystac z wody zimnej aczkolwiek tez pod specjalnym dozorem meza sasiada czy listonosza (no kogos pod ręką ) bo jak wiemy woda po rozkreceniu moze miec rozna temperature. uwazajmy! strzezmy sie bo nie wiemy co czycha aby pozniej nie zabliznilo sie na naszych dzieciach !!
 
reklama
Do góry