reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny która z mam diagnozowania węzły u swojego dziecka które ma powiększone?
Ja, narazie z usg wyszło ze infekcyjne. Właśnie wracamy z pobrania krwi, dostał tokso, cytomegalie i mononukleoze.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Ja to już wgle jestem najwyrodniejsza, bo często jest się obudzę to okazuje się , że spalałam na brzuchu[emoji38]

f2w3rjjgwqepia0h.png
piątka [emoji23][emoji23][emoji23] Ja to samo. budzi mnie mały, bo dostaje spazmy. Ja sobie myślę czemu się tak rzuca i dociera do mnie że leżę na brzuszku i go gniote[emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Moj mały jak nawet za bardzo na boku sie położę, że brzuch dotyka łóżka to szaleje. To dziecko w pełni poddaje sie grawitacji. Jak stoje to jest na dole jak siedze też. Gdy leże na prawym boku jest z prawej i z lewej to samo. I mu wiecznie niewygodnie cały czas bym musiała leżeć na plecach bo tylko wtedy czuje przestrzeń i delikatnie mknie a nie mnie bombarduje !;D a jak tak bardzo lubiłam spać na brzuchu.. Zazdroszczę Ci Emkaa, że Twoje maleństwo grzecznie pozwala sie wyspać mamie jak jej sie podoba !
 
Cześć Mamusie niestety nie jestem z Wami na bieżąco bo się przeprowadzilismy kilka dni temu i w związku z tym mamy pomieszanie z poplątaniem :D Marcel w nowym domu czuje się idealnie więc to był chyba dobry wybór :) wczoraj byłam na usg i synek przekroczył już 1 kg dokładnie 1020 gram i jest półtora tygodnia do przodu zapowiada się znowu Bobas ponad 4 kilogramowy :) Miłego weekendu Kochane ! Odpoczywajcie :)

svchs65gg8talrm7.png
 
Moj mały jak nawet za bardzo na boku sie położę, że brzuch dotyka łóżka to szaleje. To dziecko w pełni poddaje sie grawitacji. Jak stoje to jest na dole jak siedze też. Gdy leże na prawym boku jest z prawej i z lewej to samo. I mu wiecznie niewygodnie cały czas bym musiała leżeć na plecach bo tylko wtedy czuje przestrzeń i delikatnie mknie a nie mnie bombarduje !;D a jak tak bardzo lubiłam spać na brzuchu.. Zazdroszczę Ci Emkaa, że Twoje maleństwo grzecznie pozwala sie wyspać mamie jak jej sie podoba !
Nie pozwala właśnie[emoji6] Całą noc się kręci, kopie, tańczy. Ostatnio wali mnie po żebrach i w nocy budzę się z piskiem. W dzień trochę mniej się rusza a jak już przychodzi 22 to jest szał ciał.

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
Mój też tańczy jak się położę, pierwszy dzień leżenia to cały dzień dokazywał. Już się zaczęłam martwić że mi schudnie od nadmiaru ruchu, ale się już chyba przyzwyczaił, że więcej leżę i na drugi dzień już spokojnie było.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Moze sprobujcie skorzystac z kinesiotapingu? (Nie wiem czy dobrze napisalam :o) Ja sceptycznie podchodzilam ale sprobowalam i naprawde widze roznice. Nie moge powiedziec ze cudownie mnie to uzdrowilo ale naprawde jest duzo lepiej. Wczesniej gdy bylam zmeczona lub np wracal z zakupow dluzszych to prawie plakalam jak probowalam siadać lub sie klasc. Bol sie ciagnal od dolu plecow do przodu i az do krocza. I odkad polozna mnie zaczela oklejac naprawde bol sie zmniejszyl conajmniej o polowe wiec uwazam ze to bardzo dobry efeky ;)
potwierdzam juz kiedyś nawet o tym wspominałam, u mnie tez świetne efekty daje a i tez bylam bardzo sceptycznie nastawiona;)
 
reklama
Do góry