reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Kurw... nie wiem czy się na IP nir przejade. Cały czas mam dość bolesne skurcze ale nie są coraz intensywniejsze. poczekam może czy ten ból kręgosłupa się pojawi

w57vyx8dubspq12k.png
Dosyc czesto mam takie skurczybyki wtedy wanna albo dluuuugii prysznic dzialaja cuda [emoji6]
 
To ide coś zjeść bo w razie w. już mi nie pozwolą i wskakuje do wanny. Troche się boje bo jak na złość dziś M. pojechał do pracy 140km, mama ponad 300km, a tata chu.. wie gdzie jest ale pewnie w naszym starym domu 20km dalej. Czyli bd musiał przyjechać po mnie i jechać jeszcze raz [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
A Ty masz miec cc? Jesli tak to nie jedz bo bedziesz bardzo wymioowac po znieczuleniu

 
Ja raz rodzilam psy posladkowo w dodatku z jamniczka kt sie pukla zwyczajnie z zbyt wielkim kolega [emoji52] oj ciezko bylo..jedno zdechlo pierwsze bo za pozno zobaczylam ze sie rodza i sie ususilo... 2 wyszly ze mna w domu i 2 przez cc u lekarza[emoji53]

Raz swinki..
I raz rodzialam z kolezanka bo za dlugo czekala na meza bo sie uparla, ze pierwsze rodzila 12h to teraz tez jej zejdzie..maz przyjechal po 2 h to juz obie byly w szpitalu.. porod odebralam ze wslazowkami z pogotowia przez telefon..
Bogu dzieki ze szybko dojechali i przecieli pepowine bo zwyczajne sie jej balam[emoji23] w zyciu bym tego sama wtedy nie przerwala..mialam.debilne wrazenie ze one beda to obie czuly..

Matko[emoji33] to chyba z Tobą rodzimy teraz na telefon

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ide coś zjeść bo w razie w. już mi nie pozwolą i wskakuje do wanny. Troche się boje bo jak na złość dziś M. pojechał do pracy 140km, mama ponad 300km, a tata chu.. wie gdzie jest ale pewnie w naszym starym domu 20km dalej. Czyli bd musiał przyjechać po mnie i jechać jeszcze raz [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
Daj znać co i jak. Ja ostatnio sama w wannie przesiedziałam z godzinę bo się bałam ze to juz. Ale przeszło.

 
Matko[emoji33] to chyba z Tobą rodzimy teraz na telefon

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Gdyby nie to, ze sama mam rodzic poszlabym z kazda z Was..z kolezankami chodze czesto choc wtedy wychodze juz na parte bo po co ja tam jestem ale skurcze, wanny i pilki, chodzenie, masowanie plecow to mam juz opanowane[emoji6] dla mnie to nic strasznego zeszta ja ogromnie chcialam byc polozna [emoji4]

 
reklama
A moja gin powiedziała żebym nie brała juz nospe w razie skurczy. Niech się rozkręca. Ewentualnie właśnie ciepła kąpiel i jak będą już mocne skurcze to do szpitala. Ale ja mam już 37 TC zaraz 38 się zacznie wiec może dlatego.

 
Do góry