reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

a co do kolczyków u niemowlaków, to ja bym nie zrobiła, bo nie widzę sensu, walorów estetycznych nie dostrzegam, a ryzyko jest. ja jestem z opcji, że niektóre decyzje dzieci mogą/ powinny podejmować same, jak będą na to gotowe
 
reklama
a co do kolczyków u niemowlaków, to ja bym nie zrobiła, bo nie widzę sensu, walorów estetycznych nie dostrzegam, a ryzyko jest. ja jestem z opcji, że niektóre decyzje dzieci mogą/ powinny podejmować same, jak będą na to gotowe
Dokładnie:)
Wiecie ile razy mnie się ludzie pytali i dalej pytają co niektórzy czemu córka nie ma kolczyków.. Nie bliscy znajomi bo oni znają moje poglądy na ten temat.

Odpowiadam że jeszcze nie powiedziała że chce.
Choć słyszałam juz przypadek UWAGA że 10msc dziewczynka powiedziała że chce kolczyki bo siostra ma...
Myślałam że padnę...

Mówię też że ona jest ładna sama w sobie i nie potrzebuje takich ozdób.
Albo że ma kolczyki ale w szufladzie i czekają aż będzie chciała je założyć.


Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny podjęliśmy decyzję o tym cholernym oczyszczaczu. Trudno - będzie mniej ciulstw kupionych, za to będziemy oddychać normalnym powietrzem.

Zastanawiam się nad tym

Link do: Philips AC3256/10

Lub nad tym

Link do: Electrolux EAP450

Któraś ma, poleca?
Znacie się na tym, bo ja starałam się poczytać ale wiadomo chętnie opini innych w tym temacie wysłucham bo nie czuje się zbyt pewnie w tym temacie.
Za wszystko wskazówki dziękuję z całego serducha [emoji173] poniżej zamieszczam filmik czym oddychamy u nas [emoji35]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to nawet nie wczytuje się w becikowe itp. Wszystko co jest uzależnione od dochodu u nas odpada.

Ale na 500+ na drugie dziecko papiery złożymy. Dodatkowa kasa zawsze się przyda.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam.czytam ale na pisanie nie mam siły.od piątku rycze.chyba coś jest nie tak.żadnych objawów ciąży nie mam.piersi jakieś normalne się zrobiły a były takie pelne i bolace.na szczęście żadnego plemienia nie m.za tydzień wizyta u gin.chyba oszaleje z nerwów przez ten tydzień.jutro mam wizytę u genetyka.
Co do przekluwania uszu to u mnie córka sama chciała.miała wtedy 4lata.sto razy ją pytałam czy aby na pewno ale nie zmieniła zdania.koleżanki w przedszkolu nosiły kolczyki i też chciała.u nas ładnie się goilo.octaniseptem psikalam.
 
Witam.czytam ale na pisanie nie mam siły.od piątku rycze.chyba coś jest nie tak.żadnych objawów ciąży nie mam.piersi jakieś normalne się zrobiły a były takie pelne i bolace.na szczęście żadnego plemienia nie m.za tydzień wizyta u gin.chyba oszaleje z nerwów przez ten tydzień.jutro mam wizytę u genetyka.
Co do przekluwania uszu to u mnie córka sama chciała.miała wtedy 4lata.sto razy ją pytałam czy aby na pewno ale nie zmieniła zdania.koleżanki w przedszkolu nosiły kolczyki i też chciała.u nas ładnie się goilo.octaniseptem psikalam.
a w którym tygodniu jesteś? pod koniec pierwszego trymestru dużo objawów ustępuje. u mnie cycki też już się zrobiły " normalne" tylko zostały większe, a z maluszkiem jest wszytko OK
 
Witam.czytam ale na pisanie nie mam siły.od piątku rycze.chyba coś jest nie tak.żadnych objawów ciąży nie mam.piersi jakieś normalne się zrobiły a były takie pelne i bolace.na szczęście żadnego plemienia nie m.za tydzień wizyta u gin.chyba oszaleje z nerwów przez ten tydzień.jutro mam wizytę u genetyka.
Co do przekluwania uszu to u mnie córka sama chciała.miała wtedy 4lata.sto razy ją pytałam czy aby na pewno ale nie zmieniła zdania.koleżanki w przedszkolu nosiły kolczyki i też chciała.u nas ładnie się goilo.octaniseptem psikalam.
Znam Twój bol.
Ostatnio widziałam pęcherzyk tylko... w czwartek wizyta, zacznę wtedy 11tydzien i pierwszy raz zobaczę dzidzie i serducho.
Też już się stresuje ta wizyta czy wszystko dobrze bo jednak jeszcze zarodka nie widziałam..


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam nadzieję, że będę miała drugiego chłopca i temat kolczyków, sukienek, kokardek, gumek, opasek itp, itd - mnie ominie[emoji28]

W środę mam drugą wizytę. Podejrzymy malucha. Chciałabym dostać skierowanie na USG genetyczne, ale wiem ze mi nie przysługuje więc raczej jest to chyba niemożliwe. Poza tym w przychodni do której chodzę, robią ponoć te USG najlepiej w Wwie. Przynajmniej tak było przy poprzednim dziecku. Tylko to prywatna więc trzeba płacić. Znając życie, za samo USG zażyczą sobie ok 350zl. Ehh

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam nadzieję, że będę miała drugiego chłopca i temat kolczyków, sukienek, kokardek, gumek, opasek itp, itd - mnie ominie[emoji28]

W środę mam drugą wizytę. Podejrzymy malucha. Chciałabym dostać skierowanie na USG genetyczne, ale wiem ze mi nie przysługuje więc raczej jest to chyba niemożliwe. Poza tym w przychodni do której chodzę, robią ponoć te USG najlepiej w Wwie. Przynajmniej tak było przy poprzednim dziecku. Tylko to prywatna więc trzeba płacić. Znając życie, za samo USG zażyczą sobie ok 350zl. Ehh

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
U nas 420 genetyczne z kappa, bez 210.
Też niestety się nie zalapie na nfz.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry