reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ja prywatnie mam wizytę umowiona na tydz później. Czyli teraz to już w czwartek. Na NFZ nawet nie próbowałam, bo do tego lekarza to się chyba najtrudniej dostać.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej Dziewuszki, jak z Waszym poziomem zmęczenia?
Ponoć od 4mca miało być lepiej, a tu dupa:/ wciąż tak samo silne, senność, fizyczne wycieńczenie...Czy u Was jest podobne?
 
hej Dziewuszki, jak z Waszym poziomem zmęczenia?
Ponoć od 4mca miało być lepiej, a tu dupa:/ wciąż tak samo silne, senność, fizyczne wycieńczenie...Czy u Was jest podobne?
U mnie na szczęście wszystko wróciło do normy. Już mogłam wejść na swoje obroty:)

Napisane na SLA-L22 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie dajcie się zrobic w konia! Musza MUSZĄ was przyjąć w dzień zgłoszenia lub w ciagu 7 dni wyznaczyć wizytę. Jeżeli tego nie robią, idźcie do kierownika lub dyrektora placówki. Jeżeli on odmówi - dzwońcie do działu skarg NFZ lub rzecznika praw pacjenta. To jest nasz przywilej. Mało kto o nim wie, ja musiałam sie wykłócać o wizytę u ortopedy, chirurga, o usg i okulistę, bo korzystam z tego jak mogę i sprawdzam wszystko, z czym kiedykolwiek miałam problemy, ale naprawdę dziewczyny - placówka nie moze sie sprzeciwić! Przyjęli mnie wszędzie zgodnie z ustawa.
 
hej Dziewuszki, jak z Waszym poziomem zmęczenia?
Ponoć od 4mca miało być lepiej, a tu dupa:/ wciąż tak samo silne, senność, fizyczne wycieńczenie...Czy u Was jest podobne?
u mnie też dużo lepiej. zależy jaki dzień. dziś miałam zapieprz w robocie to jak wróciłam , zjadłam obiad i zasnęłam nawet nie wiem kiedy.ale ogólnie już nie zasypiam w dzień i wstaje zwawiej rano [emoji38]

8599dqk3eprfzk4i.png
 
Nie dajcie się zrobic w konia! Musza MUSZĄ was przyjąć w dzień zgłoszenia lub w ciagu 7 dni wyznaczyć wizytę. Jeżeli tego nie robią, idźcie do kierownika lub dyrektora placówki. Jeżeli on odmówi - dzwońcie do działu skarg NFZ lub rzecznika praw pacjenta. To jest nasz przywilej. Mało kto o nim wie, ja musiałam sie wykłócać o wizytę u ortopedy, chirurga, o usg i okulistę, bo korzystam z tego jak mogę i sprawdzam wszystko, z czym kiedykolwiek miałam problemy, ale naprawdę dziewczyny - placówka nie moze sie sprzeciwić! Przyjęli mnie wszędzie zgodnie z ustawa.

a skierowania miałaś od kogo? czy bez skierowań?
 
reklama
Ja ostatnio bylam na sorze z potwornym bolem ucha. Lekarz powiedzial mi ze kobiety w ciazy maja prawo korzystac z pomocy kazdego specjalisty w kazdej poradni bez skierowan, kolejek I czekania. Mozna isc danego dnia np do poradni laryngologicznej I musza przyjac a nie siedziec godzinami na sorze.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry