Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ooo to do testu bliżej niż dalejdziś jest 24 dc, zawsze mam 26-27 dniowe cykle, ale to pierwszy po ciąży biochemicznej więc nie mam pojęcia ile może trwać.. testuję za tydzień jak nie będzie wcześniej @
@Agatki, widziałam testy, zdecydowanie coraz bardziej wyraźne!
A tu jeszcze ktoś jeszcze miał bladziocha, prawda? Jak to się potoczyło, mamy drugą czerwcową mamę?
Też dobry pomysłJa ostatnio miałam cień cieniapóki co jeszcze nic pewnego, postanowiłam narazie nie testować
dopiero w sobote jeśli @ nie przyjdzie [emoji3]
Właśnie Klaudia miała cień, tak więc jest szansa że będzie druga mamusia czerwcowa. W sobotę się okaże@Agatki, widziałam testy, zdecydowanie coraz bardziej wyraźne!
A tu jeszcze ktoś jeszcze miał bladziocha, prawda? Jak to się potoczyło, mamy drugą czerwcową mamę?
Też dobry pomysłbędzie wszystko jasne, podziwiam za cierpliwość :*
Zostań z nami kochana :*Pozwolę sobie przycupnać, może się teraz uda a wtedy nadal czerwcowy termin będzie, jeszcze głupia mam nadzieje [emoji17]