reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Mój jest na mm dla alergików neocate lcp. W tym smoczki jest regulacja przepływu leku . Można regulować wg potrzeby
Moja właśnie w ogóle nie chce smoczka. A z butelki popija raz dziennie i już tylko mm, mojego nie chce pić z butelki, ewentualnie mieszam pół na pół jak mam ściągnięte...
 
Jak Twój maluch przyjął Neocate ? Moja nie chce go za dużo pić.. i jak przesypiala cale noce tak teraz się budzi na jedzenie..
Mój doi to mleko dzięki Bogu bez problemu. Ale był czas np że pil malo z 2 tyg potem duzo i tak w kolo. A teraz pije tak 90 co 2 godz. A np najstarszy pil nutramigen. Vis okropnego. Nie dość że pachnie jak karma dla ryb , to w smaku takie slono gorzkie. Pierwsze 3 dni pil ok 100 ml na cala dobe ! Myslalam zs osiwieje. W koncu jak głód mu do dupki zaJrzyl to wcinal jak głupi.
 
@Mia12345 to tylko przeziębienie :) ,córka ze szkoły przytargała ,a że to alergik to juz w ogóle dramat. Najgorzej w nocy ,Oliwier ma katar lecz nie zatkany nosek ,a właśnie wodnisty katar daje się nam we znaki . Młody spać nie może bo wybudza się co chwile. I tak dzis prawie nie spałam 🤷‍♀️ Ile tygodni ma twój skarb ? Pytam bo Oli mial tez taki epizod jakis czas temu, wiec może to być skok.

U nas już 19 tydzień za pasem ,niedługo 20 . Boze jak to leci 🙆‍♀️ ,a jeszcze niedawno był taki malusi :D
 
@Mia12345 to tylko przeziębienie :) ,córka ze szkoły przytargała ,a że to alergik to juz w ogóle dramat. Najgorzej w nocy ,Oliwier ma katar lecz nie zatkany nosek ,a właśnie wodnisty katar daje się nam we znaki . Młody spać nie może bo wybudza się co chwile. I tak dzis prawie nie spałam 🤷‍♀️ Ile tygodni ma twój skarb ? Pytam bo Oli mial tez taki epizod jakis czas temu, wiec może to być skok.

U nas już 19 tydzień za pasem ,niedługo 20 . Boze jak to leci 🙆‍♀️ ,a jeszcze niedawno był taki malusi :D
Jednym słowem wiecznie coś...
A czas leci jak nie wiem 😀 20 tygodni to już kawał chłopaka 😀 nie obejrzymy się a już nam z domu będą uciekać 🙃 śmieje się że moja starsza córka 6 letnia już imprezuje więcej niż ja 😀 ciągle tylko jakieś urodziny i od koleżanki do koleżanki 🙃
A młodsza ma 17 tygodni, mam nadzieję że to ten skok bo jak nie to zgłoszę się sama dobrowolnie na psychiatrię 😜
A jak Wam idzie dokarmianie? Bo kiedyś wspominałaś że od 18 tyg zaczynasz wprowadzać stałe posiłki i ja też taki mam plan 😉
 
@Doriis ja też nie mogę uwierzyć, że na dniach kończymy 19 tygodni... Przy córce czas się bardzo dłużył.
A właśnie dziewczyny, kiedy zaczynacie rozszerzać dietę? Ja się właśnie zastanawiam czy już czy jeszcze zaczekać no i od czego zacząć. Starszą córkę już w tym czasie dokarmiałam...
 
Oli jest prze szczęśliwy, ze dostał vos innego niż mleko 😅
Jak jemy to aż mlaska i paluszki wkłada do buzi ,maly agent 😅😅
A oto dowód :D
 

Załączniki

  • 20201001_161612.jpg
    20201001_161612.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 95
@sariska tak jestem tą szczęściarą ;? chociaż niepokoiło mnie to aż z gin to konsultowałam bo myślałam że wraca wcześniej.
Czuję się dobrze ale rana nadal jest i pewnie jeszcze dużo czasu minie zanim się zagoi. Szkoda mi też tego mleka które przez nią wycieka bo przez to trochę brakuje dla małego mleka i raz dziennie muszę go dokarmiać mm.
@Doriis u nas z usypianiem jakoś się ustabilizowało robimy codziennie ok 19 kąpiel później karmienie i mały tak się przyzwyczaił że dostaje swoją przytulankę kilka razy go pobujam i zazwyczaj już śpi.
A jak z rozszerzaniem diety mały nie ma problemów z kupkami?
 
reklama
@sariska tak jestem tą szczęściarą ;? chociaż niepokoiło mnie to aż z gin to konsultowałam bo myślałam że wraca wcześniej.
Czuję się dobrze ale rana nadal jest i pewnie jeszcze dużo czasu minie zanim się zagoi. Szkoda mi też tego mleka które przez nią wycieka bo przez to trochę brakuje dla małego mleka i raz dziennie muszę go dokarmiać mm.
@Doriis u nas z usypianiem jakoś się ustabilizowało robimy codziennie ok 19 kąpiel później karmienie i mały tak się przyzwyczaił że dostaje swoją przytulankę kilka razy go pobujam i zazwyczaj już śpi.
A jak z rozszerzaniem diety mały nie ma problemów z kupkami?
Na szczęście odpukać nie ma problemu . I miejmy nadzieję że tak pozostanie :)
 
Do góry