reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Myślę że każda z nas tutaj jeszcze nic nie wie. Ja niby z maja ale prawie wszystkie majówki już po wizytach a ja dopiero za ponad dwa tygodnie to lepiej pasuje tutaj :D

W sumie dobry czas by przeczekać z tymi którzy rozumieją co oznacza czekanie na lekarza. Ja sobie wyliczyłam, ze najlepiej umówić się jakoś po 14.10 czyli jeszcze z 3 tygodnie [emoji849][emoji849][emoji849]
 
reklama
Bardzo wcześnie zaczęły mi wychodzić testy, 5 dni przed @.

Ja w poprzednich cyklach zaczęłam robić testy tez jakoś 5 dni przed i tyle testów tyle negatywnych i już chodziłam podłamana. W tych cyklu wyszło, ze byliśmy na urlopie to już tak miałam myśli zajęte i wróciłam i jak zrobiłam to dwie tak samo grube krechy :)
 
Hej dziewczyny, jak fajnie że dołączacie
Ja miałam ostatnia miesiączkę 27.08 a moje cykle wahają się od 32-35dni. Przynajmniej ostatnie kilka, wcześniej było ponad 40 a nawet 50 :O
W piątek rano idę na betę a w przyszłym tyg umowie się do gin :)
 
Cześć dziewczyny :) jestem na majówkach ale prawdopodobny termin mam na 31 maja. Liczę na dziewczynę (wszystko robiliśmy wg internetów by zwiększyć prawdopodobieństwo :D ), a dziewczyny lubią wychodzić po czasie. Też pewnie skończy się cesarka chociaż marzy mi się by drugi raz dać radę naturalnie. Ale czas pokaże. Pierwsza ciąża i poród nie były dla mnie łaskawe i liczę że zebrałam już wystarczająco dużo "batów" by teraz poszło gładko i idealnie :D ja też miałam ostatnie OM 25 sierpnia i kalkulator właśnie podaje 31 maj :)
Ja w pierwszej ciąży byłam tak przekonana że będzie dziewczyna (bo w naszej rodzinie ostatni chłop to mój tata) że chciałam wózek kupować tydzień przed usg fioletowy z brokatowymi kropeczkami [emoji85] Dobrze ze nie kupiłam[emoji57]
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wczorajsza kreseczka była bardzo blada, druga już lepiej. Ale powtórzyłam dzisiaj test z porannego moczu. Wszystkie wyszły, nawet te mniej czułe [emoji3059] [emoji3060]
IMG_20190926_073900.jpeg
 
Hej dziewczyny, jak fajnie że dołączacie
Ja miałam ostatnia miesiączkę 27.08 a moje cykle wahają się od 32-35dni. Przynajmniej ostatnie kilka, wcześniej było ponad 40 a nawet 50 :O
W piątek rano idę na betę a w przyszłym tyg umowie się do gin :)
Ja byłam już na becie 2 razy, pierwsza wyszła 85,2 A dwa dni później 174,9 ;)
 
Hej dziewczyny, jak fajnie że dołączacie
Ja miałam ostatnia miesiączkę 27.08 a moje cykle wahają się od 32-35dni. Przynajmniej ostatnie kilka, wcześniej było ponad 40 a nawet 50 :O
W piątek rano idę na betę a w przyszłym tyg umowie się do gin :)
Ja myślę by w tym tygodniu maxw następnym iść do gin, zobaczyć czy dobrze się zagniezdzilo i wogole ;)
 
Hej dziewczyny, termin mam na koniec maja / początek czerwca. Betę robiłam w zeszłym tygodniu i w ciągu 48h urosła o 140% ale w poniedziałek na usg jeszcze nic nie było widać. Następna wizyta w środę [emoji6] to moja trzecia ciąża - pierwsza poroniona wiec każda następna się stresuje [emoji20] a z drugiej mam synka. Ma 2,5 roku [emoji4] każdy dzidziuś i każda ciąża wymodlona i wyczekana na monitoringu owulacji
 
W sumie dobry czas by przeczekać z tymi którzy rozumieją co oznacza czekanie na lekarza. Ja sobie wyliczyłam, ze najlepiej umówić się jakoś po 14.10 czyli jeszcze z 3 tygodnie [emoji849][emoji849][emoji849]
No ja dokładnie mam wizytę 14.10. a nawet dwie, bo jedna państwowa a druga prywatną. Państwowo pewnie nikt by mi nie zrobił USG a ja się nie mogę już doczekać by być pewna czy wszystko poszło dobrze. Tyle czytam o poronieniach, ciążach biochemicznych, że aż mną wzdryga. Nie przytrafiło mi się coś takiego ale w moim otoczeniu prawie każda mama miała już jakaś historię :(
 
reklama
Ja byłam już na becie 2 razy, pierwsza wyszła 85,2 A dwa dni później 174,9 ;)
Również robiłam betę dwa razy. Ale nie polecam robić za wcześnie bo ja zrobiłam podejrzewam że o jeden dzień za wczesnie i wyszło 2,85. Czyli jakbym nie była i było mi smutno. Nawet miałam się zdecydować na picie alkoholu na wyjeździe ale coś mnie podkusilo by zrobić test przed samym wylotem. I dwie krechy całkiem wyraźne :D jak wróciłam to 6 dni później już było 280
 
Do góry