reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

@aga398 ja tak miałam kilka razy. Mi pomaga dziurawiec. Kupisz w każdej aptece i myślę że w większości sklepów. Powoli, małymi łykami wypijałam jeszcze ciepły (raczej trzeba posłodzić bo smak nie jest zniewalający) i bol przechodził.

Dziewczyny, najadłam się strasznie. Tak mnie naszło na "niedzielny obiad" schabowy, ziemniaczki i surówka że wchłonęłam wszystko w 5 min :o do tego szklanka coli i mogę umierać :D :D :D
 
reklama
Dziewczyny, najadłam się strasznie. Tak mnie naszło na "niedzielny obiad" schabowy, ziemniaczki i surówka że wchłonęłam wszystko w 5 min :o do tego szklanka coli i mogę umierać :D :D :D
Mmmmmmmmm!!! Ja w sobotę lecę z synkiem do Polski, do rodziców i już wiem, że mama lepi pierogi <3 marzą mi się też kopytka i placki ziemniaczane... ale się nażrę ;DD
 
Mnie dopadło straszne przeziębienie [emoji3525]więc apetytu brak, ale mdłości nie mam od 3 dni [emoji846][emoji846][emoji846][emoji846][emoji846]
 
Byłam w aptece poprosiłam Panią o witaminy dla kobiet w ciąży, dała mi prenatal DHA. Ale w ich składzie nie ma kwasu foliowego. Czy muszę brać więc 1 tabletkę prenatal DHA i 1 kwasu foliowego??
 
Tak, ja biorę prenatal uno i mimo, że w składzie jest kwas foliowy to łykam tabletkę foliku dodatkowo
Byłam w aptece poprosiłam Panią o witaminy dla kobiet w ciąży, dała mi prenatal DHA. Ale w ich składzie nie ma kwasu foliowego. Czy muszę brać więc 1 tabletkę prenatal DHA i 1 kwasu foliowego??
 
Dziękuję za wszystkie mile słowa i gratulacje. A zapomniałam pokazać Wam delfinka [emoji227][emoji170]
IMG_20191106_125202.jpeg
 
reklama
A ja dzisiaj miałam zapiekanke ala lazania [emoji3] ale gołąbki mi wczoraj Mama przyniosła...mmmm chyba na kolację wciągnę [emoji85][emoji3]
 
Do góry