reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Cześć. Chciałam się przywitać, jestem obecnie w 16 tygodniu, a termin porodu prawdopodobnie wypada 9.06.2020r.🙂
Cześć, ja też jestem tu nowa. Wczoraj zaczął się 14 tc. Trafiłam na tę grupę w poszukiwaniu informacji o przybieraniu na wadze w ciąży ( w trakcie przygotowuję sobie makaron z serem, bo naszła mnie taka ochota!) Jak się czujesz w 16 tygodniu? :)
 
Witamy dziewczyny!
Cześć, ja też jestem tu nowa. Wczoraj zaczął się 14 tc. Trafiłam na tę grupę w poszukiwaniu informacji o przybieraniu na wadze w ciąży ( w trakcie przygotowuję sobie makaron z serem, bo naszła mnie taka ochota!) Jak się czujesz w 16 tygodniu? :)
Mi tez wczoraj zaczął sie 14tc i też dzisiaj jadłam makaron z serem [emoji23] piona!
 
Witamy dziewczyny!Mi tez wczoraj zaczął sie 14tc i też dzisiaj jadłam makaron z serem [emoji23] piona!
😂 Kiedyś nie do końca wierzyłam w te zachcianki w ciąży, a teraz widzę,że nagle MUSZĘ to zjeść! Często to, co aktualnie gdzieś zobaczę. U mnie sprawcą makaronu po 22:00 ( o zgrozo) jest film "Cztery gwiazdki". Wystarczyła jedna scena, by mój mózg zamienił się w kalafior.
 
Cześć, ja też jestem tu nowa. Wczoraj zaczął się 14 tc. Trafiłam na tę grupę w poszukiwaniu informacji o przybieraniu na wadze w ciąży ( w trakcie przygotowuję sobie makaron z serem, bo naszła mnie taka ochota!) Jak się czujesz w 16 tygodniu? :)
Cześć 😊 ogólnie jest lepiej niż w pierwszym trymestrze, bo nie ma już tych okropnych całodobowych (nawet w nocy nie mogłam przez to zasnąć) nudności. Za to pojawiły się bóle głowy i trudności w wystaniu w jednym miejscu przez tylko trochę dłuższy czas, np. kolejka w sklepie. A jak u Ciebie widzisz już jakąś różnicę, jest lepiej? Ja na razie póki co przytyłam niecały kg.
 
Cześć 😊 ogólnie jest lepiej niż w pierwszym trymestrze, bo nie ma już tych okropnych całodobowych (nawet w nocy nie mogłam przez to zasnąć) nudności. Za to pojawiły się bóle głowy i trudności w wystaniu w jednym miejscu przez tylko trochę dłuższy czas, np. kolejka w sklepie. A jak u Ciebie widzisz już jakąś różnicę, jest lepiej? Ja na razie póki co przytyłam niecały kg.
Ja przytyłam 2 kg. Jeśli chodzi o objawy, też miewam bóle głowy i szybko się meczę. U mnie jednak bardzo duży wpływ na samopoczucie ma ogromny stres związany z ryzykiem wady genetycznej u dziecka, 30.12 mam amniopunkcję. Myślę,że gdyby nie to, czułabym się całkiem dobrze. Tymczasem mierze się z czymś tak wielkim, że każdego dnia boje się o swoją ciążę. Nocą dostałam plamienia i wylądowałam na izbie przyjęć, na szczęście wszystko w porządku, ale muszę się oszczędzać. Szukam sposobów na relaks, choć nie wiem,czy przy takim stadium stresu coś pomoże.
 
reklama
Do góry