reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Hejo. No tak jak się gada do brzucha to zawsze odpowieda ;). Ale u mnie ten łobuziak to sobie worek treningowy zrobił i jestem w szoku, że aż tak można kopać. Młode nie były tak ruchliwe ;), a o jego temperament już się boję ;) haha.
@Doriis Córeczka śliczności :).
 
reklama
Martyna Kołodziejczyk super sprawa z tymi kopniakami :D Mój mąż jak zaczyna mówić do brzucha ,albo głaskać to są niesamowite kopniaki i ruchy 😅 W sumie to dobrze ,bo młody-a będzie rozpoznawać głos taty :)

Ato mój szatan wcielony :)
Śliczna dziewczynka🙂 U mnie też dużo ruchów. Czasem mamy wrażenie że tą stopkę lub rączkę dało by się nawet złapać, tak mocno ją wypycha🙂
 
Kochane bierzecie do walizki dla maluszka rożek ze sobą ? Czy tylko kocyk ? Ja zapakowałam wszystko co najpotrzebniejsze ,a mimo wszystko żeby zamknąć walizkę musiałam na nią usiąść 🙈 😂 😂
 
Kochane bierzecie do walizki dla maluszka rożek ze sobą ? Czy tylko kocyk ? Ja zapakowałam wszystko co najpotrzebniejsze ,a mimo wszystko żeby zamknąć walizkę musiałam na nią usiąść [emoji85] [emoji23] [emoji23]
Ja mam otulacz bambusowy wzięty plus poduszkę płaska o wymiarach 40x60 żeby mi lepiej mała było wziąć na ręce :)
 
Hej mamusie.
Malutki prawie 2 kg waży u mnie 32 tydz i 2 d, więc w 2 tyg przybrał ponad pół kg .. ojoj co to będzie za 8 tyg ;).
No i muszę leżeć.... szyjka skrocila mi sie o 6 mm i mam przymus leżenia, nawet mi siedziec zabronił, by szyjki nie eksploatować ... ehh
@Doriis Ja biorę rożek, z nim mi zawsze było wygodnie i bezpiecznie. Choć może otulacz bambusowy wezmę... jednak nie wiem czy będę się z nim czuć komfortowo.
 
Ostatnia edycja:
Hej mamusie.
Malutki prawie 2 kg waży, więc w 2 tyg przybrał ponad pół kg .. ojoj co to będzie za 8 tyg ;).
No i muszę leżeć.... szyjka skrocila mi sie o 6 mm i mam przymus leżenia, nawet mi siedziec zabronił, by szyjki nie eksploatować ... ehh
@Doriis Ja biorę rożek, z nim mi zawsze było wygodnie i bezpiecznie. Choć może otulacz bambusowy wezmę... jednak nie wiem czy będę się z nim czuć komfortowo.
U mnie 33 tydzień+4dni. Maluszek waży 2300g . W miesiąc przybrał kilogram, więc proporcje podobne. Wbrew mojemu wrażeniu, że kopie po bokach, ułożony główkowo, a nie poprzecznie 🙂 Torba do szpitala jeszcze nie spakowana. W dobie zamawiania wszystkiego przez internet ciągle jeszcze wiele rzeczy mi brakuje😐 Z rożkiem to może całkiem fajny pomysł. Poprzednio nie miałam, ale to naprawdę przydatna rzecz na początek🙂
 
Hej mamusie.
Malutki prawie 2 kg waży, więc w 2 tyg przybrał ponad pół kg .. ojoj co to będzie za 8 tyg ;).
No i muszę leżeć.... szyjka skrocila mi sie o 6 mm i mam przymus leżenia, nawet mi siedziec zabronił, by szyjki nie eksploatować ... ehh
@Doriis Ja biorę rożek, z nim mi zawsze było wygodnie i bezpiecznie. Choć może otulacz bambusowy wezmę... jednak nie wiem czy będę się z nim czuć komfortowo.
O 6 mm tzn ile ma teraz?
 
Mój chłopak wczoraj położył głowę na moim brzuchu i mówi no to kop 🤣🤣 I został tak pokopany, że aż w szoku był. Mówi atak no 🤣🤣 u mnie będzie Alicja chyba , że dziecko zrobi psikusa i okaże się, że z Alicji zrobi się Kuba 🤣🤣
Biorę tylko kocyk bambusowy :)
Ja już prawie spakowana. Rozek i kocyk zabieram ze sobą nawet ubranka spakowałam 56 i 62.Ostatnio włączyłam muzykę położyłam się na łóżku to mały kopał jakby tańczył 🙂
 
reklama
O 6 mm tzn ile ma teraz?
No ostatnio miała 38mm, a teraz ma 32mm... I generalnie mi powiedział, że widać, że nie leżę. No mówię, że trochę leżę, ale lekcji na bieżąco nie zrobię;). Ale mówił, że siedzenie niestety też szkodzi.

Dziewczynki Wy naprawdę już spakowane? Ja nawet o tym nie myślę ;). Myślałam bliżej połowy maja coś zacząć. Ale chyba trzeba by zacząć wcześniej :).
@martyna4641 Haha mój też się uaktywnił przy muzyce (nie to nie była muzyka, tylko jakaś łupanka ;)) I już się martwię co z niego za gagatek będzie
 
Do góry