reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

U nas też zawsze podobnie. Pierwsze dwóch małych łapie , potem ja, potem.najmlodszy , potem Maz, a potem znowu 2 małych. I w koło. Aż krąg przerwie się
U nas to samo... Mała drugi raz przeziębiona 🤦‍♀️ bo starsza kolejny raz zasmarkani razem z mężem chodzi... Ale tak już będzie do wiosny pewnie jak się ma starsze rodzenstwo🤷‍♀️
 
reklama
@Doriis ja jeszcze pomęczę Ciebie z rozszerzania diety podawałaś na początku jakieś mniejsze ilości np łyżeczkę dodatkowo czy jakaś większą ilość zamiast posiłku. Ja jestem całkiem zielona w temacie a ciekawi mnie ile czasu zajmuje dojście do całkowitego zastąpienia 1 porcji mleka. W książce którą czytałam niestety nic o tym nie ma [emoji2368]
 
@Mia12345 tak mamy sporo . Póki co to tylko na jedno sie załapał ,a tak to ciągle coś...

@Emxka kilka łyżeczek .przygotuj się na to ze poczatkowo bedziesz musiala wyrzucić wieksza część. Np ja podaje dwa dni z rzędu marchewka pozniej dwa dni brokuł i później znowu marchewka . Oczywiście nie daje na sile . Poczstkowo to ma być tylko żeby poznal smak i się do niego przyzwyczail . Mysle ze z 4 lyzeczki starcza. Oczywiscie nie wciskaj całej pełnej lyzeczki bo wypluje, maja za małe buzki . Po troszeczku :)
 
Jakie macie zabawki dla swoich dzieci? Co polecacie? Z doświadczenia wiem, że to co piękne, modne i kolorowe często się nie sprawdza, a czasem najprostsza rzecz jest super. Dajcie znać co tam macie fajnego...
 
U mnie mały lubi bawić się książeczka kontrastowa z canpol zawieszam mu na łóżeczku nad nim i on ciąga ją, potrząsa i gada do niej
Ostatnio odkąd ma większą świadomość rączek to wszelkie grzechotki które może złapać w rączki są ok
Jak układam go na brzuszku to ustawiam mu książeczkę świecącą i grająca to się do niej próbuje dostać bo go ciekawi
Mamy też matę edukacyjną ale jakoś narazie nie widzę żeby go to interesowało
Jakie macie zabawki dla swoich dzieci? Co polecacie? Z doświadczenia wiem, że to co piękne, modne i kolorowe często się nie sprawdza, a czasem najprostsza rzecz jest super. Dajcie znać co tam macie fajnego...
 
Ostatnia edycja:
U nas wzrok przyciągają te kontrastowe bialo czarne czerwone. Na te kolorowe jakoś nie za bardzo. Lubi tez wszystko co gra i świeci :)
 
Tak smakowała marchewka Alicji że nawet uszy miała brudne ,przepraszam że rozmazane ale akurat się poruszyła 🤣🤣
 

Załączniki

  • 20201009_172144.jpg
    20201009_172144.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 87
reklama
Tak smakowała marchewka Alicji że nawet uszy miała brudne ,przepraszam że rozmazane ale akurat się poruszyła 🤣🤣
Super. My zaczynamy w weekend.
Jak dobrze, że u nas tak normalnie, bo zapisałam się do takiej grupy na FB o rozszerzeniu diety i jak ktoś pisze, że chce rozszerzać dietę przed 6 miesiącem to od razu masakra, że za wcześnie, że zle, ze alergie.... kosmos
 
Do góry