reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

@aga.i.nieszka duzy bobo ;) gratulacje! Ja nie miałam w poprzedniej ciąży pcos i też zero objawów :)

dziewczyny, wykończą mnie te sny ciążowe :D dzisiaj cała noc mi się śniło, jak odciągalam mleko laktatorem i na zmianę dziecko przy piersi :D
Mnie tez sny dobijają. Przez to plamienie dzis mi się snilo, ze mocno krwawilam i bylam w szpitalu w Portugalii (?) i nic nie rozumialam co lekarze do mnie mowia... horror :oo_O
 
reklama
Ja tez ciagle bym Piła colę, gdzie normalnie pije takie napoje gazowane tylko na jakiś imprezach :D

Nie nadrobie was kochane. Wczoraj wieczorem próbowałam,ale się poddałam 🙈 przemyślałam to i zrezygnowałam z bety dziś i w poniedziałek. W czwartek wizyta więc nie ma co panikować. Przyrost był i tego się trzymajmy. Dolegliwości brak poza bekaniem. Ciągle bym tylko jadła i to jakieś glupoty- chipsy itp. Wczoraj naszło mnie na cole - a na codzień jej w ogole nie pije (śmieje się,że junior ma zachcianki po Tacie, bo Kamil czasem musi puszeczke wypić. Raz na jakiś czas się zdarzy taka chcica 😂) . I totalnie odeszła mi chęć na jajka 😱 wszyscy się ze mnie smieją,że jestem jajożercą. Zwłaszcza jajek sądzonych. A od kilku tygodni nie jem jajek 🤔

W pierwszej ciąży plamiłam do 6 mc 😱 pracowałam normalnie, ale u mnie była dziwna sytuacja, bo nikt nie wiedział czemu plamiłam. Kilka razy w tygodniu byłam na IP, bo jak było większe chrupnięcie to miałam wrażenie,że to koniec. Cos okropnego 😢 w 6 miesiącu przeszło jak ręką odjął i corka urodziła się zdrowa 2 dni przed terminem.
[/QUOTE]
Vici ja w tej ciąży też tak mam, raz są mdłości raz nie ma cieszę się że nie są non stop bo w poprzednich ciazach od rana do nocy zresztą w nocy też się budziłam to było straszne już wolałabym zwymiotować.
Teraz z rana boję się wsiadać do auta bo mam co chwilę odruch wymiotny po 10 mija ale to rozbicie wzdecia i helikopter w głowie też dają popalić. Oj co my kobity musimy przejsc
 
Hej. Chyba będę musiała się z wami pożegnać. Dzisiaj rano zaczęłam bardzo krwawić. Umówiłam się na wizytę lekarz powiedział że dzidziuś jest pęcherzem idealny niestety bardzo wolne bicie serduszka obecnie jestem w 6w2d a bicie serduszka wynosi jedynie 56. Dostałam luteine lekarz powiedział że jest jeszcze nadzieja ze wszystko będzie ok tylko u mnie jej już brak😞
 
Trzymamy kciuki ! Oby był silny i dał radę, póki serduszko bije jest nadzieja.

Hej. Chyba będę musiała się z wami pożegnać. Dzisiaj rano zaczęłam bardzo krwawić. Umówiłam się na wizytę lekarz powiedział że dzidziuś jest pęcherzem idealny niestety bardzo wolne bicie serduszka obecnie jestem w 6w2d a bicie serduszka wynosi jedynie 56. Dostałam luteine lekarz powiedział że jest jeszcze nadzieja ze wszystko będzie ok tylko u mnie jej już brak😞
 
Ja toleruję tylko grzybową 🤷‍♀️😁
Nienawidzę grzybow. Od dzieciaka wymiotowałam na samo wspomnienie. Cała rodzina wie, że jak zobaczę grzyba w potrawie, to nie zjem. I teraz, nie chcąc mówić rodzicom, na urodzinach chrześniaka siedzę i żre zupę pełna pieczarek i proszę o dokładkę. Pytają mnie ludzie, czy zauważyłam, że tam były pieczarki? I musiałam udawać debila, mówiąc, że jie zauważyłam i że skoro tak, to już nie chce. A taka miałam ochotę! I dziś mąż właśnie pieczarkowa robi, ja sama myśl o tym slinka ki cieknie :D
 
reklama
Boże, mam tak samo!! Nie mam mdłości, ale za to ciągle jestem głodna! Staram się jeść regularnie co 2-3 h, ale często zjem obiad, a pół godziny później ssie mnie w żołądku... To jest straszne. Często budzę się w środku nocy i jestem tak głodna że aż boli mnie od tego głowa...

Ja tak samo. Jestem głodna cały czas, nigdy tak nie miałam 😳😳 w nocy na szczescie nie, ale od rana do poznego wieczora non stop. Dzisiaj miałam badania krwi o 11.30 i myslalam, ze zejdę do tego czasu😀poszlam z croissantem do laboratorium😀
 
Do góry