reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Cześć dziewczyny
Mam pytanie czy czujecie już wyraźnie ruchy maluszka? Ja jestem teraz w 18+5tyg i od kilku dni kopie jak szalony, zwłaszcza na koniec dnia. Dla mnie to dziwne, bo w pierwszej ciąży dopiero koło 20 tyg tak czułam A teraz dużo wcześniej. I to też drugi chłopak. Żeby tylko nie chciał być zbyt ruchliwy jak już wyjdzie na świat. 😅
Tak mam dzis 19t6d rychy czuje od 16tc 3 ciaza. I w tej ciazy zaczelam czuc od razu lekkie pukniecia a nie smyrniecia:D tak teraz juz widac po brzuchu jak szaleje:D
 
reklama
Tak mam dzis 19t6d rychy czuje od 16tc 3 ciaza. I w tej ciazy zaczelam czuc od razu lekkie pukniecia a nie smyrniecia:D tak teraz juz widac po brzuchu jak szaleje:D
Ja mam dokładnie tak samo to jest moja 3 cisza, ruchy czuje tak od 16tego tygodnia teraz jestem 19+4 i czuje je bardzo wyraźnie czasami nawet widac po brzuchu jak fika. Uwielbiam to uczucie. ;)
 
Witajcie dziewczyny! Jestem tu z forum czerwcówek2020 i mam synka z 15 czerwca 😊 może któreś z was wyczekująca synka byłaby zainteresowana wyprawką, mam do sprzedania całe pudło ciuszkow od urodzenia do ok 4ms..kupowane nowe, wybierane z sercem😊♥️
Piszcie na priv
 

Załączniki

  • Screenshot_20210125-212435_Photos.jpg
    Screenshot_20210125-212435_Photos.jpg
    307,9 KB · Wyświetleń: 75
  • Screenshot_20210125-212514_Photos.jpg
    Screenshot_20210125-212514_Photos.jpg
    282,2 KB · Wyświetleń: 90
  • Screenshot_20210125-212448_Photos.jpg
    Screenshot_20210125-212448_Photos.jpg
    307,5 KB · Wyświetleń: 78
Odnośnie wagi. Dzisiaj byłam w szpitalu, okazało sie, ze dopadła mnie rwa kulszowa, nie życzę nikomu. Zwlaszcza przez ten stres jaki odczuwałam siedząc na izbie przyjęć. Mój synek okazał się... Córeczką! 🤣 Dla mnie żadna różnica ale przynajmniej z imieniem nie będzie problemu, bo dla córki od dawna mamy wybrane. Jestem dokladnie w 19 +5, malutka waży 360g. Rośnie jak szalona. Z pomiarów wynika, że ma już 21 tygodni.
Jak to? :o
W którym tyg mówili że synek?
 
Hej dziewczyny?

Jak tam wasze brzuszki i waga?
Ja jestem w 19 tygodniu i jakoś brzuszek wydaje mi się większy jak przy pierwszej ciąży, przy pierwszej przytyłam 13kg a teraz już 5,5 na plusie.
A jak u Was?
Ja mam zdecydowanie większy niż w 1 ciąży, ale startuje z wyższa waga niestety ;( i w poprzedniej przytylam też 12Kg A teraz 18+1 I mam już też 5.5 na plusie. Jestem przerażona co bedzie dalej
 
Hej dziewczyny?

Jak tam wasze brzuszki i waga?
Ja jestem w 19 tygodniu i jakoś brzuszek wydaje mi się większy jak przy pierwszej ciąży, przy pierwszej przytyłam 13kg a teraz już 5,5 na plusie.
A jak u Was?
Też jestem w 19 tygidniu [emoji3526] narazie +2,5. W poprzedniej ciąży przytyłam 15kg [emoji85] teraz bym chciała mniej [emoji120] ale niestety apetyt dopisuje....
A to chyba Ty czekałaś na wyniki Sanco?? Masz już?
 
reklama
Kurcze z moja ciaza jest chyba cos jednak nie tak :( Dzis 18+1 a ja mam lekko wydety brzuch na dole, ledwo go widac, ruchow nie czuje wcale, lozysko na przedniej scianie ale podobno to nie jest tak ze to jakos bardzo akortyzuje. Do wizyty usg genetyczne pozostalo 8 dni, a ja caly czas sie zamartwiam czy to nie jest np triploidia typu matczynego i czy dziecko nie przestaje rosnac :( zrobilam nifty zamiast pappy i trovhe zaluje bo nifty nie wykrywa triploidii a pappa tak... Ja tak swiruje od czasow tego pecherzyka zoltkowego :/ i mysle ze jak dalej tak pojdzie to trafie do psychiatryka. A przeciez dziecko to chlopak to juz powinien byc duzy brzuch :(:(:(
 
Do góry