reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

I przez to wszystko jestem jakaś płaczliwa, ciągle mam zmienny nastrój raz radość raz bezradność raz złość. Boje się tego...
 
reklama
A piłaś przed pobraniem dużo wody?
piłam już od wczoraj. Ostatnio zemdlałam i miałam drgawki, ale krew pobrali. Jedna ręka, druga, dłonie. Masakra... Nigdy nie miałam problemów z pobieraniem krwi, mimo niskiego ciśnienia.

Zrobiłam sobie teraz test 25ml. Mocz mocno rozrzedzony, myślałam, że ledwo co wyjdzie. A tu widać, że chyba ładnie rośnie, bo to wynik po niecałych dwóch minutach 😍
 

Załączniki

  • 360cc9c9-80e7-4c3c-a1f3-692868347e5d.jpg
    360cc9c9-80e7-4c3c-a1f3-692868347e5d.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 178
dziewczyny korzystanie z app baby boom czy przez strone sie logujecie? pytam bo sciagnełam apke ale jej funkcjonalnosc jest chyba slaba.

@Megi92 będzie wesoło :p
 
Bierzecie jakieś witaminy, suplementy? Ja na razie biorę kwas foliowy i zastanawiam się nad Mama DHA Plus Premium, ale nie wiem, czy wtedy brać jedno i drugie czy tylko suplement?
 
Bierzecie jakieś witaminy, suplementy? Ja na razie biorę kwas foliowy i zastanawiam się nad Mama DHA Plus Premium, ale nie wiem, czy wtedy brać jedno i drugie czy tylko suplement?
Biore tylko kwas foliowy, w poprzedniej ciąży brałam prenatal uno do 13 tyg i kwas foliowy chyba też. Kurcze nie pamiętam dokładnie. Teraz zastanawiam się czy nie kupić sobie znów witamin
 
reklama
Do góry