reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Powodzenia dziś ;)

Skoro o detektorach mowa, to zapytam, mam nadzieję że nie za wcześnie :), a skoro macie już dzieci to korzystałyscie z monitorów oddechu w łózeczkach?

Dziewczyny w ktorym dniu ciąży macie usg prenatalne? Ja mam 30.11 i to będzie 12+6 i się zastanawiam czy nie za późno (moj gin kazał sie umowic w terminie 30.11-02.12)
A co jak mi na ostanią chwilę odwołają wizytę? Będę w czarnej dupie bo nie wiem czy z dnia na dzien uda mi się załatwic usg u dobrego lekarza.
Ja dostałam skierowanie i zadzwoniłam do kliniki i sami mi ustawili termin na 12+1
 
reklama
Powodzenia dziś ;)

Skoro o detektorach mowa, to zapytam, mam nadzieję że nie za wcześnie :), a skoro macie już dzieci to korzystałyscie z monitorów oddechu w łózeczkach?
Używałam monitora dopóki córka spala w swoim łóżeczku.
Dziewczyny w ktorym dniu ciąży macie usg prenatalne? Ja mam 30.11 i to będzie 12+6 i się zastanawiam czy nie za późno (moj gin kazał sie umowic w terminie 30.11-02.12)
A co jak mi na ostanią chwilę odwołają wizytę? Będę w czarnej dupie bo nie wiem czy z dnia na dzien uda mi się załatwic usg u dobrego lekarza.
Ja mam w 12+4
 
Dziewczyny w ktorym dniu ciąży macie usg prenatalne? Ja mam 30.11 i to będzie 12+6 i się zastanawiam czy nie za późno (moj gin kazał sie umowic w terminie 30.11-02.12)
A co jak mi na ostanią chwilę odwołają wizytę? Będę w czarnej dupie bo nie wiem czy z dnia na dzien uda mi się załatwic usg u dobrego lekarza.
Ja mam prenatalne 9.12 i będę w tedy 12+6 :)
 
Moj brzuszek jest duży.. Właśnie przyszła mi paczka z Sinsay bo mają fajne ceny dla mam.. Zamówiłam leginsy takie dla ciężarnych i dwie sukienki i wyszło mi z przesyłka 100zl 😇
Jakie wzielas legginsy? Jak z jakoscia? Nie sciskaja brzucha? Nie przeswituja? 😉 Ja musze wlasnie vos kupic, bo chodze w zwyklych leginsach, ale mam je ciagle pod brzuchem bo mi uciskaja.
U mnie brzuch juz wielki, nosze od 3 tygodni spodnie ciazowe na wyjścia 🤷‍♀️ u mnie juz prawie wszyscy wiedza o ciazy, ale to dlatego ze bardzo zle sie xzulam, caly miesiac praktycznie przelezalam w lozku, tak mi bylo zle, ze poprostu dopytywali co sie dzieje i sie martwili. Wiec nie mialam wyboru, a nie chcialam sciemniac, ze cos innego.
 
reklama
Dziewczyny, ciągle przewija się temat zamkniętej grupy i ciągle ktoś musi odpowiadać (może da się przypiąć odpowiedź gdzieś wyżej?).

Mamy tylko prywatną konwersację, która niestety nie działa jak zamknięta grupa i dużo dziewczyn narzeka.

Zamknięta grupa jest już założona, ale forum ma problemy techniczne i nie zanosi się, żeby to zostało w najbliższym czasie naprawione. Więc nie zbierajcie listy, nie pytajcie kto chce być moderatorem, nie wysyłajcie tego do administratorki. Jak tamta grupę ruszy, tu zrobimy kolejną informacje, żeby każdy kto chce mógł dołączyć.
 
Do góry