reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

tym bardziej gratuluję wytrwałości, super, ze się w końcu udało! To nie jest duża różnica, na tyle rozsądna, że nie powinno Ci być bardzo ciężko… Moja sąsiadka taką różnicę ma właśnie i starsza bardzo zadowolona i pomocna 🙂
Pomiędzy mną a moją siostrą jest 12 lat różnicy i też jakoś tego nie odczuwam :) . Zauważyłam właśnie, że w tych czasach dzieci są takie bardziej troskliwe i kochające , nie to co 20 lat temu 😁
 
reklama
ja w poprzednich ciążach chciałam długo pracować i pracowałam 6 i 5 miesięcy, ale w obu przypadkach w końcu lekarki na siłę wypychały mnie na zwolnienie (za pierwszym razem duża anemia, za drugim cukrzyca ciążowa). Teraz nic nie planuję, wszystko zależy od samopoczucia. Do końca roku na pewno mam w pracy plany i rzeczy, które chcę pozamykać, na dalszy czas się nie nastawiam, czas pokaże.
Ja planowam pracować do skończonego 6 miesiąca a było tak, ze lekarz od 3 mi kazał na zwolnieniu siedzieć. W końcu po 4 miesiącu już sama nie dałam rady. Także nic nie nie da przewidzieć.
Teraz mąż już by chciał żebym na zwolnieniu była, nie musiałby rano wstawać do żłobka jechać w korkach
 
u mnie 9, także termin to pogranicze maja i czerwca :)
Jakis czas temu , z koleżanką, która bardzo ciężko przechodziła ciażę, zastanawiałyśmy się jak ludzie mogą określać ten stan jako "stan błogosławiony". Jak tu nie boli, to tam ciągnie, jak nie wymioty, to inne problemy w toalecie. Jak nie strach o jedno, to o coś innego.
Zwariować idzie od tego stresowania się, a gdzie tu miejsce na tą wszechogarniającą radość ? ;)
Ja to do swojego powiedziałam, że najlepiej jakbym przespała 9 miesięcy i na poród mógłby mnie dopiero obudzić :)
 
Dziewczyny będę się z Wami zegnać. Dzisiejsza beta 135. Przepisał mi tabl6 na skurcze macicy bo słabo się oczyszczam.
Dziewczyny u mnie też już beta spada. Powiedzenia wam życzę.
Ja napiszę Wam tak, jeżeli potrzebujecie się wygadać czy po prostu porozmawiać to jestem, możecie napisać na priv. Wiem jak jest wam teraz ciężko, bo też przez to przechodziłam.
 
reklama
U nas będzie 3 lata różnicy wiec mam nadzieje ze będzie trochę lżej. Syn tez od września idzie do przedszkola wiec będzie czas np żeby odespać w ciągu dnia 😁 ja chciałabym popracować do końca grudnia i pójść na zwolnienie chyba ze lekarz powie ze mam iść szybciej zobaczymy.
 
Do góry