reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Witajcie kochane po długim czasie :)
Dzisiaj o 3.10 Basia29 urodziła synka Michałka :) Malec waży 3850 g i podobno wygląda jak bliźniaczy brat Kubusia :)
Buziaczki i pozdrowienia
 
reklama
BASIU GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MICHAŁKU WITAJ NA ŚWIECIE!!!!!!!!!

Semi dziękuję za wieści od Basi. Co u Was? Może jakieś fotki Hubiego prześlesz?

Junonko to super, że było super! Bardzo się cieszę!

A teraz zmykam spać.
Dobranoc
 
Paula, prześlę fotki :) Pamiętam o obietnicy tyle że czekam aż mi w końcu rodzinka te fotki zrzuci z aparatów... Buziaki
 
Basieńko, nareszcie masz już Michasia przy sobie :) :) :) GRATULACJE OGROMNIASTE!!!!! Mam nadzieję,że było szybko i małoboleśnie ;)
113787013419.jpg
 
Aletko Witaj spowrotem w domku ;D

agast Wiem że będzie wszystko dobrze!!!! Innej opcji nie ma!!!!

Asiu świetne fotki! Ja też chce nad jeziorko.... :)

BASIU WIELGACHNE GRATULACJE!!! WITAJ MALUTKI
MICHAŁKU!!!


Semi kochana zaglądaj częściej!!! I foteczek również się domagam ;)

A ja jestem padnięta! Wruciliśmy właśnie z małej imrezki urodzinowej :) Zmykam spać ;)
 
Basiu Gratulacje ogromne!!!!!!!!! :D
Agast Będzie dobrze! WIki też ma takie wygięte lekko nózki, ale nasza reh. powiedziała, że to normalne, aczkolwiek do ortopedy też sie wkrótce wybieramy.
 
zawadka pisze:
Kochane babeczki przypomniałyście mi o dobroczynnym leku na wysypkę - dziękuję
Jaki to jest ten lek na wysypkę bo chyba coś przeoczyłam. I jeszcze raz dzięki wszystkim za powitanie :)
Basiu29 serdeczne pratulacje i dużo zdrówka dla Was.
A u nas dzisiaj nieciekawa pogoda pada od rana. Aż tęsknię już za słonkiem, tylko może nie za tak wielkimi upałami :laugh:
 
Postaram się zaglądać częściej :) Niestety pomimo wakacji czas wciąż przecieka mi przez palce :(
Czarnulko, podeślę fotki :)

Co do Basi...Poród miała w miarę lekki i trwał niecałe dwie godzinki :) Gratulacje przekazałam :)

A ja w wolnych chwilach postaram się chociaż kilka ostatnich stronek Waszych postów nadrobić, bo poza niewielkimi wyjątkami to w ogóle nie wiem co się u Was i Waszych Brzdąców dzieje :(
Buziaczki
 
reklama
Bry :)
Tym razem już na pewno w niedziele ;) :laugh:

A u nas wkońcu pogoda nadająca sie na dłuższe spacerki. Dlatego też wyprawiłam moich chłopaków na dwór a sama mam chwilę oddechu ;)

Zawadko nasz Miki umie już ślicznie chodzić i to sam,ale zaczął dopiero tydzień temu :) Wszyscy czekali,że przejdzie sam pierwszy roczek,ale on wolał przeraczkować 8) Za to teraz szybko nadrabia wszelkie zaległości :laugh:

A swoją drogą ciekawe jak tam urlopuje nasza MagW :)?
I co słychac u Beatki i Mateuszka???
No i jak wrażenia Lileczki po takich nadmorskich wczasach??
Wogóle jakoś cicho i pusto sie zrobiło na BB,ale przynajmniej ja niemam kłopotów żeby większości poodpisywać ;) Bo jak pędziłyście tak strona za strona to ledwo starczało czasu na podczytywanie :)
 
Do góry