reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Ależ cudne fotki tu widziałam, no brawo :-)

Mondzi niezły pulpecik z tej Twojej Juleczki, ja nie wiem co Ty chcesz od jej gabarytów, no i bezsprzecznie widać, że to Tymkowa siostra :tak: I ja też sadzę, że to Szymek Pauli na ostatnim zdjęciu :-p
 
Mondzi super dzieciaczki!
No własnie co ty piszesz, że Juleczka chudzinka? Całkiem dobrze wygląda, chyba że to złudzenie przez pysie. Dla mnie jest w sam raz:tak:
Magdulku Śliczna Madzia:tak: taką ma delikatna urodę:tak:

No to zdjęciami obrodziło:-)
 
Hohoho, juz nie pamietam kiedy taka frekwencja na forum byla nie wspominając juz o długości postów :-) Tak trzymać!

Minko-piękną masz córcię :tak: A z sukienką mamy dokładnie to samo. Tez co wieczór tańce uskutecznia :-D

Mondzi- jak na moje oko to Jula całkiem dorodnie wygląda :tak: Sliczne dzieciaczki masz. A podobne takie ze szok!

Magdulku- ale Ci córcia wydoroślała :tak: Sliczna dziewczyneczka :-)

Easy- pisz no tu szybko co pediatra powiedziała!? Mam nadzieje ze to nic poważnego i ze Marysia pójdzie od poniedziałku do przedszkola, no i ze nie złapie nic nowego, tfu tfu tfu :wściekła/y:

Paula- pytałaś o masaże. Otóż nie wiem czy to można nazwać masazem. Jest to rehabilitacja na moj bolacy szyjny odcinek kregosłupa i pan mnie jako tako nie masuje, tylko raczej uciska, nastawia itp, ale wczoraj wpadł na trop ze przyczyną mojej krzywej postawy jest chory żołądek :szok: i blizna po cc :szok: Długo by pisać, generalnie gość jest dla mnie absolutnym mistrzem i magikiem. Bol w szyi usunął mi naciskając na jakieś miejsce w pachwinie :tak::rofl2::szok: Zaskakujące jest jak mało wiemy o swoim ciele...
 
Ja na chwilkę, bo po Tymcia się zbieram.

Magdulku, ale ładna Madzia. I takie ma mądre oczka...

Za komplementa dzięki.
No i konkurs trwa nadal - to nie Szymon :-D
 
Ufff. Maleństwo zdrowiutkie i tak się z tego powodu cieszy:
0403y.jpg

Mai z racji spokojnego wieczoru bez gorączki i takiej nocy i takiego poranka postanowiłam nie brać. Za to skonsultowałam. Jest opcja taka, że jej przeziębienie już się miało ku końcowi, kiedy mój mąż dorzucił swoją odmianę wirusa z pracy. Grunt, że sobie poradziła. Chyba. tfu tfu.
Easy - a jak tam u Was? Pytałam lekarki o to broncho vaxom - pochwala i popiera pomysł ale we wakacje. Trzeba być przez miesiąc absolutnie zdrowym. Faktycznie u nas to byłby chyba cud...
Minko - a Wikunia?
Agast - rozumiem, że Hania ma się już całkiem nieźle?
Mondzi/konkurs - he he wiem kto to, ale ponieważ właśnie bardziej wiem jak poznaję tak siedzę cicho. ;-) No chyba, że zostanie wyznaczona egzotyczna nagroda w postaci wakacji na Krecie....:-D może - a gdzie tam - z pewnością moją uczciwość szlag trafi.:-p
 
Mag- Maleństwo prześliczne jest i bardzo się cieszę ze zdrowiutkie :) Hania od dwóch dni dzielnie chodzi do przedszkola. Kocham tą instytucję :rofl2: Nie wiem jak moja mama wysiedziała ze mną i moją siostrą w domu 11 lat :szok::szok: Ja bym chyba oszalała i osiwiała :rofl2::crazy:
No powiedzcie co to za chłopczyk na tym zdjęciu bom ciekawa strasznie. Moze chociaż piewsza litera imienia? :-D
 
reklama
Do góry