reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Wiolinko, mały łobuz z łezką w oku wspomina spotkanie, z roztargnieniem rozcierając policzek ;) Zapraszamy częściej, nam też było bardzo miło :tak: A cena działki - mnie po prostu powaliła!!! Ja myślałam, że to są ceny w okolicach 50000, no bo jeszcze do tego sam dom trzeba postawić, prawda? Horror.

Mondzi, fajnie się bawicie z Tymkiem. A powiedz mi przy okazji, czy oglądałaś kiedyś taką książkę "Gry i zabawy z niemowlakiem" czy "Gry i zabawy z małym dzieckiem"? Nie pamiętam autorki, ale były tam różne przepisy na dość proste zabawy z dziećmi i tak sobie myślę, czy to nie jest naciąganie na kasę. Ja mam raczej mało inwencji, raczej się z Wojtkiem zajmujemy domowymi czynnościami, obficie je urozmaicając, albo po prostu maltretujemy klocki. Robimy gimnastykę (tzn Wojtek robi) albo idziemy na dwór. I tak myślę, że warto chyba coś bardziej kreatywnego dziecku zaproponować...

Idę nynki, bo jutro do szkoły. Dziecko u teściowej, po raz pierwszy od trzech tygodni, a mi tak jakoś smutno :( Męża oczywiście niet - praca. Ehh.
 
reklama
Witam Was, kochane Forumowiczki. Jestem już w domu. Bardzo dziękuję Wam za trzymanie kciuków i ciepłe myśli pod naszym adresem. O wszytskim informowała mnie Beatka, której też serdecznie dziękuję za wsparcie.
Z dzieckiem wszystko w porządku, rozwija się prawidłowo. Maluchem, który mieszka u mnie w brzuchu jest dziewczynka!
Krawiak, który powstał pod odklejniu się łożyska został wchonięty. łożysko jest przodujące ale do 24 tyg. może się przemieścić. Tak mi powiedziano w szpitalu. Na kontrolę mam iść za 2 tyg. I pójdę do mojego lekarza prowadzacego ale wcześniej skonsultuję się jeszcze z innym ginem, którym robił mi badanie przezierności fałdu karkowego. Ma dobry sprzęt i kwalifikacje wię wybrała włąśnie jego. Mogę już chodzić ale mam prowadzić bardzo oszczędny tryb życia.
W szpitalu leżałam na sali z ciężkimi przypadkami. martwe ciąże, jedna pozamacicza, jedna podobnie jak moja z odlejonym łożyskiem ale dziewczyna cały czas krwawiła. A wczoraj wieczorem przywieżli dzieczynę w trakcie poronienia i roniła przy nas na sali. Nie muszę Wam chyba pisać jakie to było przeżycie. W końcu zabrali ją na zabiegowy ale nocka i tak była z głowy. Ech i tak szczęściarą jestem, ze u nas rokowania są pomyślne a ja już w domu.
Jeszcze raz pozdrawiam i dziękuję.
 
Rito, baaaardzo się cieszę, że jesteś już w domku, że masz optymistyczne nastawienie i że będziesz miała córeczkę!!!!!!!! Oszczędzaj się jak możesz, a niedługo przeżycia ostatniego tygodnia będą mglistym wspomnieniem.

Czy któraś z Was może polecić mi książkę jakąś ciekawą na temat rozwoju dwu i trzylatków???


Nic więcej na razie nie napiszę, bo testuję laptoka mężowskiego... w kuchni przy kotletach, więc warunki średnio sprzyjające ;-)
 
Rito ja to w sumie tutaj od niedawna ale na bieżaco czytałam posty o Tobie i Dzieciątku. Przyznam się że wyglądało to momentami naprawdę groźnie. Ale cieszę się że wszystko właściwie jest na najlepszej drodze. Musisz dbać o Was a będzie wszystko dobrze. No i gratuluję dziewczynki:-)
 
Rita ,cieszę się że jesteś już w domu.
Gratuluję Corci:-)
Oszczędzaj się jak tylko potrafisz!

Easy
-Drugi i Trzeci Rok Życia Dziecka-A. Eisenberg &........
 
Hejka,

Rita ciesze sie,ze jestes juz w domku, oszczedzaj sie i gratki dziewczynki!!Ale fajnie!!Dziewczynka:-) Tak,masz szczescie i wykorzystuj to, wszystko bedzie dobrze,buzka wielka dla Waszej rodzinki!!Trafialas w dziewczynke czy tak po prostu wyszlo??:zawstydzona/y:
 
Rita świetnie, że już w domku jesteś. Oszczędzaj się i dbaj o siebie. Super że dzidzia okazała się dziewczynką, nie?
 
Colletta, dzięki. To bardzo znana pozycja. rozumiem, że polecasz?
Mam jakiś głód wiedzy na temat rozwoju dziecka :eek:
 
Frotko, myślę, że można by pomyśleć o spotkanku, najlepiej w szerszym gronie :tak: :-D A co do cen, to tutaj właśnie średnio jest ok.400zł/m2 :baffled: :zawstydzona/y:
Rita, bardzo się cieszę, że już jesteście w domku!!! Czasami człowiek dopiero po pobycie w szpitalu albo też po wysłuchaniu takich historii zdaje sobie sprawę, jakim jest szczęściarzem... :tak: Trzymaj się mocno, wszystko będzie dobrze! Jeszcze kilka dni i pół ciąży!
 
reklama
A ja teraz jeszcze troszkę egoistycznie :-)
Byłam dziś na USG... Pan Doktor potwierdził Dziewczynkę :tak: Nic nie wyrosło w międzyczasie :-p Podobno wszystko jest w jak najlepszym porządku :-) Ma długą nóżkę, to się Tatuś ucieszył ;-) Jedyne, co mnie nieco zmartwiło, to estymowana waga... Ekhm... 3300g :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: A ja dziś kończę 36 tydzień... Jak posiedzi jeszcze te 4 tygodnie (a przypominam, że poprzednio urodziłam niemal 2 tygodnie po terminie!!!) i potyje no nawet 200g na tydzień to i tak już mamy ponad 4kg... Hmmm... Agusia na podobnym USG miała 2650g a urodziła się 3880g... Rety... A ja ostatnio prawie nie tyję! Biorąc pod uwagę błąd pomiaru to jak odejmiemy 10% to i tak zostaje 3kg na dziś... Hmmm...
 
Do góry