reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Easy- tak do konca a nawet dluzej :) Szukaja juz kogos na moje miejsce, wiec nie bede robila zamieszania. A w domu mi taaak dobrze...:tak::-) Jak jestes na gg to pisz mi smsa to sie przesiade do stacjonarnego kompa bo na laptopie nie mam.

Kolczyki fajne, ale jakis czas temu moja kolezanka z pracy sie tym parała i mam chyba z 30 par, hehe

Evik- co to ta chlamydia? Moze Hanka to ma skoro chrzaka? Hmmm.. wygooglalam ta chlamydie i mi wyszlo ze to bakteria wystepujaca w narzadach rodnych kobiet i wywolujaca choroby kobiece ?
 
Ostatnia edycja:
Beatko ogromne gratulacje!!!!!!!!:-D No, widzisz jak szybko się udało!!!:-)
Ja byłam pierwszy raz w 6 tc i był tylko pęcherzyk, natomiast w 8 tc juz było serduszko:tak: I chyba wtedy najlepiej iść do lekarza i na pierwsze usg.
Termin masz chyba podobny do mojego terminu z Gabi :)
Mag w głowie mi się nie mieści ta kradzież wózka:wściekła/y: U nas jest niby domofon, ale też nie zostawiam, bo sie boję, że ktoś ukradnie. Brawa dla Lilianki!!!
Lila to faktycznie jakiś beznadziejny sprzęt miał ten lekarz.
Evik kciuki za bezproblemowe pobranie krwi u Hani i Janka.
Może jednak nie maja tej chlamydii?
 
Ostatnia edycja:
agast kurcze ale masz fajnie, że tak bez problemu możesz sobie w domu siedzieć. Zazdroszczę normalnie. U mnie niestety nie ma takiej możliwości. A zaznaczam nie jestem niezastąpiona;-)Po prostu kierownictwo do d.... Na razie nawet nic nie mówię, ze w ciąży jestem żeby się nie narażać na głupie komentarze. Chociaż zaczynam borykać się z zawrotami głowy, dzisiaj zaliczyłam mega cofkę...straaaszne to było więc pewnie i tak się sami pokapują. A zresztą mam to gdzieś. Co się będę stresować.

Zapisałam się do gina na 25.11. Niech chociaż potwierdzi.
I maaatko jak mnie piersi bolą ;-). SZOK!
 
Minko- ta piwnica jest ogromna i jest tam bardzo duzo roznych rzeczy. Marcin zszedl dzisiaj na chwile tylko i jedyne co mu sie rzucilo w oczy to to ze nie ma krzeseł, ktore moi rodzice u nas przechowywali. Ciezko stwierdzic czego brakuje bo wszystko tam jest popakowane w kartony i worki. A no i moje zimowe opony są, ale piwnica jest caly czas otwarta bo wylamali caly zamek wiec co jest dzis to nie znaczy ze bedzie jutro.:wściekła/y:

Beatko- ja 25 listopada mam usg na przeziernosc... W pracy ostatnio mnie wkurzali, wiec sobie poszłam a i tak nie zamierzam wracac zaraz po macierzynskim. W pracy wszyscy wiedzieli od poczatku ze jestem w ciazy oprocz mojego szefa ktory siedzi za sciana i zawsze ma otwarte drzwi od gabinetu, wiec przyjelam strategie ze wczesniej czy pozniej uslyszy. Jestem pewna ze slyszal bo ciagle sie o tym gadalo, ciagle ktos pytal jak sie czuje, czy ta ciaza inna od pierwszej itd, ale jak zadzwonilam ze jestem na zwolnieniu i ze nie wroce predko i ze ciaza to tak go zatkalo jak bym powiedziala ze ufo wylądowało, hehe
 
Ostatnia edycja:
Agast chlamydia pneumonia to bakterie ulokowane w górnych drogach oddechowych. Ma mój ojciec, a on nie ma narządów rodnych :-)Wymaz można zrobic z gardła lub krew pobrać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Evik - ja dzis robiłam badania Szymkowi i pytalam o chlamydie (wlasnie po info od Ciebie na forum ) i Pani powiedziala ze robia tylko z krwi... :szok::shocked2:to sie ma nijak do Twoich wiadomosci..
jutro wymaz z gardla i noska ...
ehhh
nasze wyniki na mononukl i cytom beda dopiero w przyszlym tyg.
nawet nie wiecie jak bardzo sie boje...
 
Do góry