reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Minko z tego co wiem , to nie ma żadnego lekarstwa na mononukleoze , mozna jedynie podawac leki na obnizenie temperatury i witaminy - organizm sam musi sobie porawdzic z wirusem .
dzieki dziewczyny za pocieszenia - ja juz wiem ze bedzie dobrze , musi byc !
 
reklama
Biesy - czyli klasycznie z tą mononukeozą... objawy też takie klasyczne. U siostry znajomej długo szukali przyczyny i tez różne rzeczy po drodze "diagnozowali". 6 tyg. do szkoły nie chodziła. Teraz już 2 lata minęło i nie ma żadnych problemów. Buziaki dla Was. Będzie dobrze!!

Minko - Ha, widzę, że to już drugi mąż - fan Audiofeels....a ja myślałam, że to kobitki za nimi szaleją ;-)
 
agast, że śliczne jesteście to wiesz :tak: Czekam na aktualne fotki - nie wierzę, że nie masz ;)
Rito, my też zrezygnowaliśmy z Poznania - kupiliśmy działkę w okolicy Mosiny. Co prawda do przeprowadzki jeszcze trochę czasu upłynie, no ale pierwsze kroki poczynione!
Beatko, super, że na podglądaniu wszystko w porządku!!! Kolejne będzie już z serduszkiem... faaaaaajnie :sorry:


Wiecie... chciałabym żeby nikt z nas nie musiał się denerwować jakimiś choróbskami :-( Wszystkim życzę zdrówka - i malym, i dużym!!!
 
Easy, i wzajem, dobra kobieto. Zdrówka i zdrówka.

Zmykam, bo dzisiaj jadę na uczelnię. Weekend teoretycznie wolny mam ;-) a praktycznie - zachciało mi się uczyć, to muszę się teraz postarać :-)

PS. Biesy, mój Tymek też miał podejrzenie mononukleozy i to całkiem konkretne. Z powodu migdałów. Ale śledziona w normie, więc odeszliśmy od tego pomysłu. Masz rację, że z tym się nic nie robi. Nie martw się niepotrzebnie. Będzie dobrze, kochana. Ślę przytulaski. Pa.
 
Szkrabiku widze że i Tobie zachcialo sie studiować ;-)
Mnie ten weekend szybciutko mija - dzis w pracy :wściekła/y: a za tydzien zaczynam juz od piątku...ehhh
Zdrówka wszystkim :*
 
Tak, zachciało mi się, a teraz mi się już odechciało, ale mi szkoda. Trzeci semestr leci, za chwilę czwarty i obrona. Niedużo zostało.
Pracujesz w soboty? Współczucia.
 
Agast ale Ci ładnie w tym kolorze. No ale się nie dziwię bo ładnej dziewczynie to we wszystkich kolorach ładnie jest.
A brzuszek - kurka już jest widoczny i to nawet bardzo bardzo.

Resztę pozdrawiam.
Nadrobię jutro bo dzisiaj czuję się fatalnie :wściekła/y: Z M. ciąża to był jednak raj ;-)
 
Hej,

Agast, wyglądasz fantastycznie. Ale z powodu zmiany kolorku włosów i uczesania nie poznałabym Cię na ulicy raczej :-p

Beatko, mam nadzieję, że niedługo poczujesz się lepiej. Pogłaszcz brzucha :-)

Uff, i kolejny zjazd z głowy. Niedługo sesja :rofl2:
 
reklama
Agast - nie będę oryginalna - wyglądasz czadowo !!! , chyba nawet lepiej niż w blondzie. Chciałabym tak w którejkolwiek ciąży wyglądać ;-)No, ale to jeszcze musiałabym mieć pewnie z 20 cm wzrostu więcej. Wysokim kobietkom bardziej ciąża pasuje (wizualnie;), takie moje zdanie ;-)
Beatko - Oby dolegliwości szybko minęły :-(żebyś mogła w pełni się tą ciążą cieszyć
 
Do góry