reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

agast, wyglądacie cuuuudnie!!! Rafał w szoku jak się zmieniłaś - ciągle pamięta tę fotkę zrobioną komórką na Starym Rynku w Poznaniu ;)
 
reklama
Agast bardzo fajnie ci w tym kolorze, a brzusio super:tak:
Szkrabiku pisałaś, że Amelce podcinali wędzidełko. Musieli? Pytam, bo Gabunia ma krótkawe, choć i teściowa i położna stwierdziły, ze nie jest z nim źle i że się podczas cycania wyrobi. Amelce jakoś przszkadzało to krótkie wędzidełko?
 
Minko, Amelka sepleniła przez wędzidełko, dlatego zdecydowałam, że zrobimy to cięcie. To indywidualna kwestia, niektóre dzieci powinny to mieć, inne nie muszą. Moja córeczka miała problem z wymówieniem wyraźnie "s", "sz" i jeszcze innych, których w tym momencie nie przytoczę. Widać było, że się męczy, a później byłaby już za duża. Nie ma sensu robić zabiegu, kiedy aparat mowy jest już ukształtowany. U mojej Miśki tuż po porodzie, kiedy tylko rozdziawiła paszczę, położna zauważyła króciutkie wędzidełko.
Pokaż Małą pediatrze i laryngologowi, zobaczysz co Ci powiedzą. Ale teraz to z kolei wcześnie. Jak będzie miała 2-3 lata nadejdzie Wasz czas na podjęcie decyzji.

Kurka, się rozpisałam. Magisterkę właśnie piszę i się tak rozkręciłam, że tu też nawijam. Lepiej spadam. Pa, babolki :-)
 
:laugh2:Cholercia! Jak bym wiedziala ze tyle komplementow sie posypie to bym juz ze 3 dni temu wkleila fotke, hehe :tak: Kochane jestescie babki!
Easy- Ty wiesz ze juz 1,5 roku minelo jak bylam u Ciebie? :szok: W szoku jestem, no ale wtedy nawet w ciazy jeszcze nie bylas...

Beatko- jeszcze pare tygodni i poczujesz sie lepiej. Wiem ze teraz to brzmi jak wiecznosc, ale na prawde szybko zleci ;-)

Szkrabikowski- to Twoja druga magisterka? Powodzenia!


Jutro zaczynam 14 tydzien! jupi!
 
Agast, ja jeszcze nie mam mgr :-p To moja pierwsza magisterka. 5 lat temu zrobiłam licencjat, potem przerwa na rodzenie maluchów, a w zeszłym roku wróciłam na uczelnię. I bardzo się cieszę, bo w międzyczasie program się zmienił, dzięki czemu ominęły mnie statystyczne bzdury i ekonometryczny bełkot. Nie przydałoby mi się to w życiu zawodowym, a nie lubię się głupot uczyć, więc po prostu uff :-)

Minko, polecam się :-)
 
O Matko jedyna! Easy, a co z Tymkiem? Taki bobas moze sie zarazic czy jeszcze za maly jest? Mary w domu czy u dziadkow? Wspolczuje i mam nadzieje ze szybko jej swędzenie przejdzie...

p.s. W najnowszym miesieczniku Kuchnia jest moja Haneczka robiaca swiateczne pierniczki :)
 
reklama
mam pytanie
czy u którejś z was - waszych dzieciaczków - temperatura utrzymywala sie przez 3 doby i rosła ponad 39st???
czy stosowałyście pyralgine w czopkach?
 
Do góry