reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

witam

czy ktos ma jakies niusy od Lili?
Beatko - gratuluję córci!!! Jak Twoje zdrówko? Jak Mateusz pozytywnie nastawiony na rodzeństwo?
Agast -piekne masz zdjęcie:-)
 
reklama
Zawadko, wczoraj przed północą Arek wysłał smsa, że Lila za chwilę będzie miała cięcie. Więc pewnie już są po. Zaraz spróbuję się jeszcze czegoś dowiedzieć.
 
hejka
wiekszosc z Was pewnie juz wie :) ale dla pozostałych opis gg Lilki...

00.47h Nikodem, 4kg, 57cm :))))))


Liluś , GRATULACJE !!!! Szybkiego powrotu do domku w komplecie Wam życzymy i małemu Nikodemkowi całuski po brzuszku przesyłamy :***** Biesy2
 
Lila, gratulujemy serdecznie i cieszymy się, że Nikodem jest już na świecie :-):-):-)
(fajne imię ;-))
 
zawadko dziekuję za gratki. Moje zdrówko ok.Idealnie by było gdyby nie ten kręgosłup i opuchlizna. Mateusz jak na razie pozytywnie nastawiony na przyjście rodzeństwa. Ostatnio nawet sam wybrał dla siostry kocyk i paradował z nim po całym sklepie :-) Po mnie w pozycji pionowej jeszcze nie widać aż tak bardzo bym była w ciąży więc pewnie dopiero jak pojawi się większy brzuszek to jego zainteresowanie wzrośnie.

U nas pięknie świeci słoneczko :-) Aż żal siedzieć w tej robocie. Jeszcze 1,5 h buuu
 
Liluś jeszcze raz wielkie gratulacje!!!

Beatko też odliczasz czas do wyjścia z pracy, ja za 15 min się ewakuuję :-)
 
reklama
Do góry