reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Ja tylko na moment. Byłam u gina, z dzidzią ok z tym, że Majki nie będzie....wyrosły jej jajeczka. Będzie zatem syn. U niego wsio ok a to najważniejsze. Mam tylko za nisko łożysko i tym się martwię.
Pozdrawiam i lecę do Mateusza bo coś nie w sosie dzisiaj jest.
 
reklama
Beatusku - fajnie czytać, ze zaczęło się wam układać. Całe szczęście Irog znał wcześniej dzieci z tej nowej grupy no i przeciez to normalne, ze woli "starych kumpli". ten pomysł z póxniejszym przyprowadzaniem powinien pomóc. czy z tą grupą igor będzie do końca przedszkola? W końcu tez jekis sensowy lekarz się znalazł i zrobiliście kolejny krok na przód.

Mondzi - a czemu właściwie przepisujecie Tymka do Twojego przedszkola, ze względów "logistycznych"? to dotychczasowe wydaje się z twoich opisów bardzo dobre.

Wszystkim dziękuję za komplementy pod adresem moich dzieci. same wiecie jak to miło się słucha/czyta o takich zachwytach :)

Agast o co u Ciebie? Mag ty tez wpadasz na chwilke i tak nas zostawiasz, easy hop hop... no właściwie to skład forum coraz bardziej zawęzony
 
Beatko- własnie przeczytałam Twojego posta... no nie wierzę - nie będzie córy tylko syn!!!:rofl2: Nie wierze, ze się pomyliłam ale Tobie chyba jeszcze trudniej uwierzyć w tak nagłą zmianę płci. Ale 100% to będzie wiadomo jak dzidziol będzie po drugiej stronie brzucha:tak:. Łożyskiem się nie przejmuj na zapas: po pierwsze nie masz na to wpływu, po drugie ono się jeszcze przesuwa. Będąc w ciąży z Jula miałam "chwilowo" łożysko przodujące a potem się cofnęło. I u Ciebie będzie w porządku.

nie no dalej nie wierze, ze sie pomyliłam:eek: Ale powiem ci szczerze, ze się usmiałam jak przeczytałam, ze "Majce wyrosły jajeczka".
A jak twoje ciśnienie?
 
Witam!

Beatusku, kurcze, rzeczywiscie lepiej byłoby od wrzesnia, ale i tak Igorek dzielny chłopczyk, Miko był płakał pewnie duzo bardziej. Od wrzesnia ta jego stara grupa się rozbije i juz całkiem powino być oki. A do wakacji juz blisko. Cieszę się, ze się układa.
Beatko, o matko. Z tymi lekarzami, porazka. Mój mi tez mowił raz, ze córa, raz ze syn, ale to fakt, pewność będzie po porodzie. Tylko ,ze człowiek się juz nastawia inaczej, a tu niespodzianka. Ale wazne, ze zdrowe, ze wsio oki, łozysko też myslę, ze będzie dobrze. No to gratulki syneczka kochana! Jakie będzie miał imię?
 
Beatko to niespodzianka z tymi jajeczkami. Dobrze, ze własciwie do tego podchodzisz. Najważniejsze, że z dzidzią oki. Wszystko będzie dobrze.

I chciałam donieść, ze Igor w nowej grupie czuje sie jak u siebie. Tylko we wtorek oczka sie zaszkliły. W srode za to popłakał sie jego najlepszy kolega jak doniósł mi Igorek, bo nie ma kolegi. A rodzice najlepszej koleżanki byli bardzo smutni, bo ich córeczka podobno tylko z Igorem sie bawiła. Inna mama też mnie zaczepiła pytajac czy Igor juz nie wróci. Okazało się, że młodsze dzieci jednak bawiły się raczej ze sobą a starsze ze sobą. Czyli jednak taka grupa mieszana jest srednio udana skoro dzieci i tak się dzielą. Dopiero teraz to sie wydało. jakoś tak az mi głupio ale musze miec na uwadze przede wszystkim doboro mojego dziecka, więc jest ok. Igorka przyprowadzam go ok 8.00 i to wystarcza, bo grupa już na górze. Bawi się z ulubionym kolega i koleżanką na podwórku i potem po południu. Widzę, ze dobrze sie czuje wśród rówiesników. Panie zaskoczone, ze tak łatwo się zaklimatyzował. Ciesze się, bo to dośc nagła zmiana nawet i dla mnie. Dumna jestem z tego, ze tak dobrze sobie radzi i nawet podziwiam, bo ja byłam dzieckiem mało przebojowym i mega spokojnym, dającym sobie wejśc na głowę. Teraz juz bedzie z ta grupą do końca przedszkola. Panie bardzo fajne, akurat to dawne opiekunki Dawida, wiec wiem, że Igor znowu pod dobra opieką.
 
Ja jestem. A właściwie bywam ;)
W pracy założyli nam jakiś beznadziejny monitoring, więc za bardzo pisać i czytać nie mogę. W domu zanim położę 'towarzystwo' to też mowy nie ma o skonstruowaniu sensownej wypowiedzi. Także podczytuję najczęściej...

Beatko, a to Ci niespodzianka! Najważniejsze, że z Ludzikiem wszystko ok! I uważaj na siebie w związku z tym łożyskiem!!!

U nas żadnych większych zmian. My pochłonieci jesteśmy wstępnymi formalnościami związanymi z budową domku a dzieci sobie spokojnie rosną. Tym się "rozgadał" i całkiem ładnie już siedzi. Ja wróciłam na konie i sprawia mi to nadal straszną frajdę.
Jednym słowem jest fajnie.
tfu, tfu.
 
hejka

Rita,Lila,Beatusku,easy a no niespodzianka jest. Ale nie jestem rozczarowana. Moje przeczucia jednak się sprawdziły. Czułam, że będzie chłopiec i w sumie od odstaniej wizyty do tej z zeszłego tyg. oswajałam się z myślą, że będzie córka, jak już jakoś to do mnie dotarło to się okazało że jednak synek. I tym byłam bardziej rozbita bo wewnętrznie cały czas czułaj inaczej. Smiejemy się tylko w domu, że na następnej wizycie okaze się, że jednak córa albo nagle wyskoczą bliźniaki:-D
Rita ja chciałam Szymka a Mateusz chce Michała:baffled:
easy my też mamy blokady w pracy:baffled: nie możemy korzystać z naszej klasy z allegra, z gg i innych komunikatorów no i też nas monitorują.Dupki! Jestem ciekawa czy my w tej samej spółdzielni pracujemy:ninja2:
Beatusku super, że Iguś tak szybko się zaklimatyzował i chętnie do p-kola chodzi. U nas bywa z tym różnie a teraz gdy jestem w domu to już w ogóle porażka. Ledwo oczy otworzy to już marudzi, że nigdzie nie idzie:no:


NO i siedzę sobie w domu i jest mi b.dobrze:-) Jak Mały idzie do p-kola to mam okazję poleżeć do góry tyłkiem i nic nie robić. A potrzeba tego leżenia w ostatnim czasie jest duża więc korzystam ile wlezie :-D
 
Beatko- ja w obu ciążach czułam ze bedzie chłopak! Wtedy ze Franek, teraz ze Oskar. Jak wiadomo moja kobieca intuicja poszła w las, hehe
ja Hance nie powiedzialam ze nie chodze do pracy bo byłby cyrk. Od 7 miesiecy utrzymuje wersje ze pracuje :)

U mnie juz 34 tc na liczniku, leci jak szalony!!!

mad- no ciekawa jestem czy wiesz ktory szpital? :)

No i bedziemy miec kolejnego dzidziusia w rodzinie w listopadzie. Bardzo sie ciesze bo przynajmniej Jagoda bedzie miala sie z kim bawic. Gorzej z rodzicami, ktorzy maja juz odchowane dziecko i kolejnego nie planowali, hehe
Za 3 tygodnie patrycja (corka mojej siostry) ma komunie. Jestem Jej chrzestną wiec obecnosc obowiązkowa, no chyba ze bede rodzic. Kupilam sobie czarną kiecke co by mnie wyszczuplila, ale chyba nie wiele to da, hehe Wyglądam jak wieloryb...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny ja tylko na sekundę, bo ten mi od wczoraj non stop ryczy, porazka jakas :(

Mam tylko pytanko:

Czy macie dostęp do Sab Simplex, tych kropli na kolki z Niemiec?? Jak macie dajcie znac proszę, bo nam się konczą, a chciałabym je z apteki, nie z netu.
 
Do góry