reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Agata dobry pomysł, myślę że trzeba zrobić świąteczne porządki na forum:tak: Jest wiele wątków które można połączyć a część zlikwidować bo są "martwe". Jestem jak najbardziej za jeśli tylko Ci się chce ;-)
 
reklama
dziama ....ściskam cię mocno


dziewczyny co wchodze na ten wątek i chce coś napisać..to zawsze jakaś przytłaczająca wiadomość:-(


ja wczoraj byłam na usg...maluszek ma 6,5 cm, przezierność karkowa w normie, inne badania też ok, poza moczem..ale zmieniłam dietę i może zadziała
 
A mi się chce sernika i to na już:( ubrałam się obeszłam wszystkie okoliczne sklepy i albo zamknięte albo nie ma no płakać mi się chce :D ;D
 
ell a na kiedy masz termin porodu, ja dziś miałam usg moj maluszek ma równe 12 tyg g usg i wg miesiaczki i ma 5,4cm

w pierwszej ciazy mialam tak ze moj szkrab byl zawsze wiekszy a im starsza ciaza tym wieksza roznica a dobrze wiedzialam kiedy doszlo do zaplodnienia, duzy szkrab rósł mi w brzuszku bo w 35 tyg dziecko odpowiadało prawie 39tyg no i urodzilo sie spore dziecko
 
A mi się chce sernika i to na już:( ubrałam się obeszłam wszystkie okoliczne sklepy i albo zamknięte albo nie ma no płakać mi się chce :D ;D

weronika za mna chodza śledzie ale do pl sklepu mam kawalek a moj mąż nie kwapi sie zeby pojechac stwierdzil ze zachcianki to on znosil przez dwie ciaze a teraz i on ciezarny :) wiec musze czekac do soboty :(
 
reklama
Dziewczynki tworze nowe wątki prosze abyscie nie pisaly narazie nic zaraz wysle pw do admina z prosba o przeniesienie tego co trzeba :)
 
Do góry