reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Bardzo niesmialo sie dopisuje:tak::-) Robilam test tydzien temu, do lekarza ide dopiero za miesiac, na razie nie bede wstawiac suwaczka, dopoki gin oficjalnie;-) nie potwierdzi. Z moich wyliczen termin przypadalby na 2 czerwca:tak: A kiedys tak strasznie zarzekalam sie, ze nigdy wiecej:-D:-D:-D i chcialam wieksza roznice. Czas jednak zweryfikowal moje zdanie i roznica sie skrocila:tak::-)
 
Tak mnie korcilo, ze jednak dodalam sobie sygnature:)) Ja Tobie rowniez gratuluje:tak: A sama na razie "nie"-dziekuje:tak:;-), coby nie zapeszac. Objawow nie mam prawie zadnych, oprocz pozytywnego testu:-D:-D i bolesnych piersi. Prawde mowiac, to mam takiego "powera", ze gory moge przenosic:tak:;-) Rozpoczynam te ciaze calkiem inaczej niz poprzednia, bo w poprzedniej wymiotowalam 5 miesiecy i bylam strasznie spiaca i mialam takie dziwne uczucie ciagniecia, a w tej nic:tak: i mam nadzieje, ze juz tak zostanie:tak: A u Ciebie? To Twoja pierwsza ciaza? Bylas juz u lekarza? Na kiedy masz termin?
 
Ostatnia edycja:
nijntje gratuluję fasolki!

aga29 to moja pierwsza ciąża. Długie starania i udało się dopiero po pierwszym cyklu z Bromergonem (muszę go brać do 12 tyg. żeby nie poronić).

Z moich objawów, to właśnie ciągnięcie w dole brzucha, kłucie w podbrzuszu czasami i ból w krzyżu.
Na razie nie mam mdłości, ale jestem ciągle zmęczona i śpiąca i ... głodna :tak:
A u lekarza jeszcze nie byłam, pójdę dopiero ok. 3 miesiąca. Termin wyliczony wg ostatniej @.

Fajnie, że jest nas już więcej:-)
 
Witam was dziewczyny.
Ja tez jestem juz w 6 tygodniu, to moja 4 ciąża. Nie planowałam jej i jestem bardzo zaskoczona:szok:, u ginia jeszcze nie byłam, ale dobrze wiem ze jak test wskazuje u mnie 2 kreski to ciąża murowana. Objawów na razie też nie mam tylko piersi mnie bolą.

http://members.baby-gaga.com/mail/c1va819gbaqzk
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie Czerwcoweczki!:-):szok::szok::szok: Totalny szok, ze juz zapisuja sie mamy ma czerwiec...;-)
Serdecznie gratuluje i zycze spokojnej ciazy! Powodzenia!:happy2:
 
Do góry