reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
A coś się działo,że tak wczesnej rozwiązano ciążę?
Zauważyłam trochę krwi na papierze i pojechałam na sor żeby sprawdzili. Myślałam, że sprawdzą, ewentualnie zostawią na noc na obserwacje i wrócę do domu, ale na ktg pojawiało się coraz więcej skurczy, główka była już dosyć nisko, szyjka miękka i coraz więcej krwi. Nie było już na co czekać. Miałam cesarkę w pełnej narkozie, bo nie zdążyłam odstawić acardu a w połączeniu z heparyną nie wolno było znieczulić inaczej
 
Dziewczyny jestem obecnie w 36+1 tc. Na badaniach wyszło mi że stwierdzono podejrzenie przeciwciał. Konflikt serologiczny. Dostałam skierowanie do poradni patologi ciąży i jutro mam się zgłosić ale zupełnie nie wiem co to wszystko oznacza i czego się spodziewać
Może któraś z was tak miała?
 
Dziewczyny jestem obecnie w 36+1 tc. Na badaniach wyszło mi że stwierdzono podejrzenie przeciwciał. Konflikt serologiczny. Dostałam skierowanie do poradni patologi ciąży i jutro mam się zgłosić ale zupełnie nie wiem co to wszystko oznacza i czego się spodziewać
Może któraś z was tak miała?
A jaką masz grupę krwi? Robiłaś zastrzyk z immunoglobuliny?
 
Zauważyłam trochę krwi na papierze i pojechałam na sor żeby sprawdzili. Myślałam, że sprawdzą, ewentualnie zostawią na noc na obserwacje i wrócę do domu, ale na ktg pojawiało się coraz więcej skurczy, główka była już dosyć nisko, szyjka miękka i coraz więcej krwi. Nie było już na co czekać. Miałam cesarkę w pełnej narkozie, bo nie zdążyłam odstawić acardu a w połączeniu z heparyną nie wolno było znieczulić inaczej
Dobrze wiedzieć. Ja też jestem na tym zestawie leków. CC zaplanowane mam na 4 marca. Właśnie jestem w trakcie odstawiania i byłam ciekawa co w sytuacji jakby się poród zaczął wcześniej a leki jeszcze bym brała
 
Tak miałam robiony zastrzyk. A grupę krwi mam abRhd-
A nie pisali Ci w jakim układzie masz ten konflikt? I co to za przeciwciała? Zgłoś się do placówki niech pobiorą krew i wyślą na szczegółowe badania. Mi też w coombsie wychodziły dodatnie p.ciała, mimo,że ja jestem Rh+
 
Dziewczyny czy któraś z was robiła sobie do picia w domu ten koktajl położnej z olejku rycynowego i soku z pomarańczy? Jestem ciekawa czy działa
 
reklama
Do góry