reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Trzymam za Was wszystkie kciuki! 😘 za rok Wasze dzisiejsze KROPECZKI będą miały już po 3 miesiące! I choć dzisiaj trudno Wam w to uwierzyć, ale za cały rok będą obracać się z plecków na brzuszek, ssać raczki i zaczynać chwytać zabawki 🥰

Nudnej ciąży dla każdej z Was! 😘

Marcowa mama 2023 ☺️
 
Trzymam za Was wszystkie kciuki! 😘 za rok Wasze dzisiejsze KROPECZKI będą miały już po 3 miesiące! I choć dzisiaj trudno Wam w to uwierzyć, ale za cały rok będą obracać się z plecków na brzuszek, ssać raczki i zaczynać chwytać zabawki 🥰

Nudnej ciąży dla każdej z Was! 😘

Marcowa mama 2023 ☺️
Dziękuję w imieniu swoim i koleżanek które mam nadzieje do nas dołączą niedługo 🥰
 
Rok temu o tej porze w swoje 30 urodziny zrobiłam test ciążowy. Ujrzałam upragnione dwie kreseczki. Dziś patrzę już prawie 4 miesiąc na moje cudo. Łezka się zakręciła jak zobaczyłam ten wątek. Trzymam za was kciuki dziewczyny i życzę spokojniej, nudnej do granic możliwości ciąży. ♥️
 
Hej 🙋🏻‍♀️ pomyślałam, że pocichu sobie przucupne, poczekam i zostanę z Wami na dłużej, jeśli los pozwoli 🙏🏻 staramy się, mam nadzieję, że na sam koniec czerwca będę testować 🤞🏻
 
Nasze terminy ❤️

1.03 @AnielkoweLove @Sabina86 @jaciebietez
2.03 @Anet23 @dajboże @karolinaven98 @victoria33
3.03. @Marcia 1983 @Oli55 @karolaaa93
4.03 @Sylwia 7 ♹ 🕖 @Paulina933
5.03 @Kotciara @Altojaxx @Manvi @Alabama89
6.03 @nicola27
7.03 @magdak2603
8.03 @Justyna1996 @pestka339
9.03 @Juliaaawe @marzenieowielodzietności @Kimkolwiek
10.03 @AnnaK. @Nusia93 @Cloui
11.03 @Mamachlopcow @Lili851 @ksiezna23
12.03 @Dolvit
14.03 @olis87 @Kitek90 @MalaMi1992 @Meridaa
15.03 @Madzinka96 @Momof2!
17.03 @Belferka @Ania936 @XnetiX
19.03 @pyrk @orzechowooka
20.03 @Joanna91 @Pszczoła2020 @Migdałkowa @Anulakacpi @Shee92 @Adasiowa51015
21.03 @marlusia @Madziaair
22.03 @ladydaise
23.03 @Dominika_Dom.
24.03 @Cherry_Tomato
25.03 @Lenkaaa90 @carmena
26.03 @Wartaa @dorka94
27.03 @Madellaine @motherOfTwo
28.03 @nasze_kolejne_szczęście @MaagdaB @Polusia1 @Aga1004
29.03 @AScarlett
31.03 @annysz


-----------------------------------------------
Cześć! Pozwolę sobie się przywitać, jako że od kilku dni wychodzą mi pozytywne testy. 🙈 Jak na razie baaaardzo niepewnie do tego podchodzę, jako że miałam być listopadową mamą 2023. Tym razem mam jednak nadzieje, że będzie mi dane być tu z wami do końca. ❤️
Termin wychodzi mi na 5 marca. Dziś 11 dpo, czekam na wyniki bety. 🥰
Mam nadzieje, że niedługo ten wątek zacznie tętnić życiem. ❤️
 

Załączniki

  • IMG_6336.jpeg
    IMG_6336.jpeg
    655 KB · Wyświetleń: 146
Ostatnia edycja:
Cześć! Pozwolę sobie się przywitać, jako że od kilku dni wychodzą mi pozytywne testy. 🙈 Jak na razie baaaardzo niepewnie do tego podchodzę, jako że miałam być listopadową mamą 2023. Tym razem mam jednak nadzieje, że będzie mi dane być tu z wami do końca. ❤️
Termin wychodzi mi na 5 marca. Dziś 11 dpo, czekam na wyniki bety. 🥰
Mam nadzieje, że niedługo ten wątek zacznie tętnić życiem. ❤️
@Kotciara tak się cieszę!! Kciuuuuuki od lutówki 🤞🏻🤞🏻🤞🏻 😻
 
Cześć! Pozwolę sobie się przywitać, jako że od kilku dni wychodzą mi pozytywne testy. 🙈 Jak na razie baaaardzo niepewnie do tego podchodzę, jako że miałam być listopadową mamą 2023. Tym razem mam jednak nadzieje, że będzie mi dane być tu z wami do końca. ❤️
Termin wychodzi mi na 5 marca. Dziś 11 dpo, czekam na wyniki bety. 🥰
Mam nadzieje, że niedługo ten wątek zacznie tętnić życiem. ❤️
Wierzę, że będzie dobrze! 🥰
 
reklama
Do góry