reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Hejo Marcóweczki!
Jak tam u Was? Jeszcze chwila i będziecie tulić swoje maleństwa 🥰

Dajcie znać jak się czujecie!
Hej dziewczyno! Widziałam, że u Ciebie wszystko się najpiękniej ułożyło, jakoś sprawdzałam z miesiąc temu, tak mnie to wzruszyło! ❤️❤️❤️ Mam nadzieję, że bobo rośnie dzielnie i bez stresów i że w ogóle bardzo się nudzisz 😜 U nas dwa bobiki już na świecie, wszystko pod kontrolą, ale to niech mamy się już bardziej wypowiedzą :) A reszta z nas jak na szpilkach 😃 Końcówka nie jest zbyt atrakcyjna do opowieści, więc może nie będę Cię nastawiać 😜 Tulę! 😘
 
Dwie dziewczyny juz tulą swoje maleństwa, urodzily 31stycznia :) Reszta dzieciaczków grzecznie czeka w brzuszkach. Jak Ty sie czujesz?
 
Hej dziewczyno! Widziałam, że u Ciebie wszystko się najpiękniej ułożyło, jakoś sprawdzałam z miesiąc temu, tak mnie to wzruszyło! ❤️❤️❤️ Mam nadzieję, że bobo rośnie dzielnie i bez stresów i że w ogóle bardzo się nudzisz 😜 U nas dwa bobiki już na świecie, wszystko pod kontrolą, ale to niech mamy się już bardziej wypowiedzą :) A reszta z nas jak na szpilkach 😃 Końcówka nie jest zbyt atrakcyjna do opowieści, więc może nie będę Cię nastawiać 😜 Tulę! 😘
Ja do Was wracam też często myślami 🥺 bardzo się cieszę, że już dwa maluszki są na świecie, więc oczekujemy następnych 🥰

Ja aktualnie jestem na początku 11 tc, za tydzień w piątek mam już prenatalne, więc trzymajcie kciuki! 💪🏻
Ale postanowiłam sobie, że wszystko będzie dobrze i tego się trzymam 😄

Jak widziałam w zeszły czwartek malucha to ładnie sobie tam pływa, na tamten dzień miał niecałe 4 cm 🙌🏻
 
Dwie dziewczyny juz tulą swoje maleństwa, urodzily 31stycznia :) Reszta dzieciaczków grzecznie czeka w brzuszkach. Jak Ty sie czujesz?
To obydwie urodziły tego samego dnia? Ale fajnie 🥰

Ja z dnia na dzień coraz lepiej, mdłości niby przeszły, ale jeszcze czasami brak apetytu wraca. Czekam na drugi trymestr, który podobno jest łaskawszy 😄
 
Ja do Was wracam też często myślami 🥺 bardzo się cieszę, że już dwa maluszki są na świecie, więc oczekujemy następnych 🥰

Ja aktualnie jestem na początku 11 tc, za tydzień w piątek mam już prenatalne, więc trzymajcie kciuki! 💪🏻
Ale postanowiłam sobie, że wszystko będzie dobrze i tego się trzymam 😄

Jak widziałam w zeszły czwartek malucha to ładnie sobie tam pływa, na tamten dzień miał niecałe 4 cm 🙌🏻
Mrugniesz dwa razy i będziesz dźwigała jak my parę kilo i odliczała dni 😀 Trzymam więc mocno kciuki za dobre wyniki! U nas chyba tylko ja nie uniknęłam amniopunkcji (wada serca, ale pierwsze prenatalne wyszło z pappą i sanco super 🫣), ale wszystko potoczyło się dobrze :) Na pewno wszystko będzie dobrze, a jeśli coś będziesz potrzebowała, to my już chyba wszystko grupowo przerobiłyśmy i na pewno z dziewczynami chętnie pomożemy 😊
 
Mrugniesz dwa razy i będziesz dźwigała jak my parę kilo i odliczała dni 😀 Trzymam więc mocno kciuki za dobre wyniki! U nas chyba tylko ja nie uniknęłam amniopunkcji (wada serca, ale pierwsze prenatalne wyszło z pappą i sanco super 🫣), ale wszystko potoczyło się dobrze :) Na pewno wszystko będzie dobrze, a jeśli coś będziesz potrzebowała, to my już chyba wszystko grupowo przerobiłyśmy i na pewno z dziewczynami chętnie pomożemy 😊
A dzięki będę pamiętać o Waszych radach 🥰

A to wyszła w końcu wada serca u maluszka?
Ja będę miała USG echa płodu 12 lutego.
 
@PepkaS wspaniałe wieści! 😍 Trzymam mocno kciuki za Ciebie! ✊🏻❤️ Ten drugi trym jest na prawdę łaskawszy 😅 Korzystaj ile wlezie, bo trzeci to jest jakaś inna Galaktyka.. My już wszystkie na ostatniej prostej, która jest wiecznie pod górkę 🥵😅
Ściskam mocno! ❤️
 
reklama
Do góry