reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
emkamek muszę czekać tak długo, bo w Irlandii lekarze przed 3 miesiącem wysyłają do domu - każą przyjść dopiero ok. 12 tyg. Uważają, ze jeżeli ma być wszystko dobrze to donosisz ciąże i żadne badania i wspomagacze nie sa tutaj stosowane i potrzebne.
Mogę pójsc - ale zrobią mi test ciążowy z moczu i odeślą do domu.
1 USG jest dopiero ok 4 miesiąca.
Koszmar.
Ale skusze sie chyba na wizyte u polskiej pani doktor - fakt zapłacę, ale bedę spokojniejsza i bedę wiedzieć czy wszystko ok.

Fajnie, ze jest nas coraz więcej.

Pozdrawiam!
 
kemaya rzeczywiscie dziwne u was procedury:baffled: Dobrze, ze wybierasz sie do polskiego lekarza, ja tez bym tak zrobila na Twoim miejscu:tak:. A u mnie nieustajace mdlosci:baffled:
 
Ja też gratuluję córek i życzę chłopaka. :tak:
U mnie mdłości, poza tym nadal nie mogę uwierzyć że ten bąbelek we mnie rośnie...
 
Ja tez sobie wyliczylam termin na 2 czerwca. Pojutrze ide do lekarza, zobaczymy co powie. To moja pierwsza ciaza i poki co to i piersi i brzuch mnie bola.
 
reklama
Do góry