reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Wczoraj przeżyłam mały horror, wieczorem zaczęło się krwawienie, całe szczęście szybko przeszło. Odwiedziłam dziś lekarza, na USG widać pęcherzyk plodowy - kamień spadł mi z serca.:-D
A tak przy okazji - lekarze w Danii zalecają w takim wypadku: spacery, powrót do pracy - ciąża jest procesem naturalnym, stres również, tak samo krwawienie - nie ma się co przejmować bo co ma być to będzie:shocked2:. Na wszelki wypadek ich nie posłucham i trochę poleżę...
 
reklama
Witajcie mamusie.
Postanowiłam do Was dołączyć. Termin mam na 11 czerwiec 2009 wg OM. Mam już roczną córeczkę Nikolkę.
 
Ostatnia edycja:
witam wszystkie zafasolkowane
Meva dobrze, że po badaniach wszystko ok, odpoczywaj bez względu na to co mówią lekarze, Ty i dzidzia jesteście najważniejsi
ja byłam na zwolnieniu jeszcze zanim zaszłam w ciążę, depresja czyli nic fajnego, teraz nie wyobrażam sobie że miałabym wrócić do pracy, na szczęście mam normalnego gina
 
Ja sie jakos dziwnie czuje tak jakbym nie była w ciazy. Piersi przestały mnie bole i zrobiły sie mniejsze, nie mam tez mdłosci, wogole czuje sie tak jakbym przestała byc w ciazy. Chyba jest cos nie tak, musze w koncu isc do lekarza.
 
Irka idz do lekarza ..........
pamietaj jedno ze ciaza nie musi ujawniac sie cała paletą dolegliwosci i odczuc
u mnie w pierwszej nie było nudnosci a w drugie pawiowałam do 5tego miesiąca a teraz jeszcze mi nic bo to dopiero początek (4 tc)
 
dzien dobry :)
Witam wszystkie nowe mamusie i ich fasoleczki :)

Kurcze co za noc wogóle nie mogłam zasnać padłam chyba jak świtało normalnie jestem zombi :( buu tak mi sie chce spac ...

Z ciążowych dolegliwości to zaczeło mnie czasami mdlić wogole nie mam apetytu a najważniejsze to chyba fakt że odrzuciło mnie od porannej kawy :)
 
Gratuluje Wszystkim Czerwcówkom i życzę spokojnego przejścia tych wspaniałych dziewieciu miesiecy, dużo zdrówka dla was i waszych dzieci oraz szybkiego i bezbolesnego rozwiązania!:-)
Tego zyczy Wam:
Ania-Mama Wrześniowa 2008
 
Ostatnia edycja:
Witajcie.
Zaledwie zdążyłam do Was dołączyć a już problemy...
Rano przy podcieraniu zauważyłam krew, podczas pracy biegałam do toalety co godzinę ale było ok. Natomiast po pracy byłam na mieście ze 3 godziny wracam a tu cała wkładka od krwi... Jestem załamana.
Jutro biegnę do lekarza.
W pierwszej ciąży wogóle tego nie miałam.
Czy któraś z Was może się wypowiedzieć na ten temat?
 
reklama
Dzastin zmykaj do lekarza, ale najlepiej to do szpitala i to dzis, to Ci zrobia usg i powiedza, czy wszystko w porzadku:tak: Ja nie czekalabym do jutra:no: U mnie mdlosci jak cholera:no: zupelna zalamka.... W pracy tak mnie dzis mdlilo, ze co chwila musialam cos jesc lub pic, zeby to stlumic, ale to przeciez nie o to chodzi:no: Jak tak dalej pojdzie, to bede grubsza niz wyzsza i to nie tylko przez brzuch ciazowy:baffled:
 
Do góry