reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

chocoblok gratulacje fasolki!
Anavelmnie też piersi bolą i brzuch pobolewa.

Ja nie mam mdłości, ale pewnie to dlatego, że gdy tylko poczuję dyskomfort to cos jem - jabłko, banana, pije sok - wszystko byleby nie dopuścić do mgłości i pomaga - polecam!

A poza tym - to ciągle w lustrze oglądam brzuch i sprawdzam czy już sie robi większy :-p pewnie dlatego, ze to moja 1 ciąża i cieszę się niezmiernie!
 
reklama
O kurcze zaglądnęłam czy jest juz czerwiec 2009 i proszę jaka niespodzianka. Jako mama czerwcowa 2006 i mama czerwcowa 2008 czuje sie szczególenie związana z tym miesiącem :) Ciekawe czemu :-D Tak już mam ze w ciaze zachodzę we wrzesniu - musze za rok uważać hihi.
No wiec kochane cieżarówki dużo dużo zdrówka wam zyczę i spokojnej szczęścilwej ciaży bo to magiczny czas dla kazdej kobiety.
 
Witajcie kochaniutkie:tak:, witam rowniez nowe czerwcowe mamusie:tak::-) U mnie cieniutko:baffled: Mdlosci sie "rozkrecily":no: Mam je tak, jak w poprzedniej ciazy, nie tylko rano lub wieczorem lecz caly dzien:no: Nic nie pomaga, a w pierwszej ciazy wybrobowalam rowniez wszystkie mozliwe sposoby:no:. No coz, mam tylko nadzieje,ze nie beda trwaly az do 5 miesiaca:baffled:
 
Dzien dobry ochoczo zaglądam i zapisuje sie do waszego grona Dziś dla mnie dzień pełen niespodzianek okazało sie ze zostane mamusia po raz 4 radość bo chodzilo nam to po glowie i po 3 miesiecznych probach dalismy sobie spokoj i prosze nastepny cykl i jeden strzał i dwie krechy wyliczony termin mam na 14 czerwca to dzien szczególny bo urodziny mojego nieżyjącego Taty :)
 
Widze ze nas coraz wiecej. U mnie wszystko ok, brak mdlosci, brak bolow, jakbym nie byla w ciazy. Mam straszne obawy, zwiazane z dzidzia i z praca, W pracy bedzie strasznie ciezko, nie wiem kiedy jeszcze wszystkim powiem. A termin mam na poczatku czerwca.
pozdarwiam wszytskie mamuski:-)
 
A u mnie sie jakieś plamienia bardzo malutkie pojawiły i się zamartwiam :( Przeleże do jutra i zobaczymy - mam nadzieje że sie nic nie stanie. 3majcie kciuki
 
reklama
Do góry