reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
informuje ze zyje;p
 

Załączniki

  • SDC18934.jpg
    SDC18934.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 23
  • SDC19025.jpg
    SDC19025.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 21
  • SDC19023.jpg
    SDC19023.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 22
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie ja wczoraj miałam chrzest;)
Ale moj sie darła w kościele jeszcze ksiądz powiedział do nas niech się drze....bo nie mogliśmy jej uspokoić a ja cyca nie mogłam dać...masakra dopiero mąż ją uspokoił bujając na rękach......mało nie płakałam;(
Obraz 068.jpg
A dzisiaj kupiłam suknię ślubną jutro jadę po buty;)
 
pytanie mam: Co ile jedzą Wasze dzieci w dzien?? Moja z zegarkiem w reku co 2 godziny i nie ma znaczenia czy zje cyca czy modyfikowane. Chcialabym zeby wytrzymywala 3 godziny ale nie wychodzi nam to. Dodam ze w nocy je tylko raz po 7h nieprzerwanego snu..
 
reklama
pytanie mam: Co ile jedzą Wasze dzieci w dzien?? Moja z zegarkiem w reku co 2 godziny i nie ma znaczenia czy zje cyca czy modyfikowane. Chcialabym zeby wytrzymywala 3 godziny ale nie wychodzi nam to. Dodam ze w nocy je tylko raz po 7h nieprzerwanego snu..

Wiesz to tak różnie, ale też tak średnio raz na 2 godziny. Dlatego ciężko mi bez niej gdzieś wyjść
 
Do góry