reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie ja nie mam ochoty na nic;(mam doła dzisiaj była kuzynka bardzo płakała bo u Wiktorii wykryto zspół chariego!!!!masakra!!!hcemy zorganizować jakąś akcje zbiórki pieniedzy!!
Wiktoria Surowiec
 
reklama
Hej Dziewczyny!

Mam pytanie i zarazem prośbę. Napiszcie mi czy wasze maluchy są zainteresowane karuzelą do łóżeczka? Jeżeli tak to jaką polecacie?
Mam fisher prica http://www.naszedzieci.pl/al/c0108/c010802.jpg i nie spełnia swojej funkcji chyba muszę poszukać czegoś bardziej "wyrazistego" bo pastelowe miśki nie bawią mojej Julki i wogóle nie zwraca na nie uwagi i muzyczka moim zdaniem taka sobie...
KARUZELA SERENADA NATURY TINY LOVE KURIER 24 H (1219685141) - Aukcje internetowe Allegro ja mam taką. Zuzia jest zachwycona :) uwielbia patrzeć i gugać do zwierzątek. jest w miarę tania i fajna :)
agast brawo za odpowiedz dla sąsiadki!!
 
Cześć mamusie :-)

U nas zimno i ponuro, a ja przeziębiona (a ostatnio mężuś się pytał czemu tak rzadko choruje- 12 lat małżeństwa i 4 razy byłam chora- i teraz wykrakał :angry:)
A w weekend mam zajęcia na uczelni, pierwszy raz zostawię amelcie na tak długo i martwie się jak ja wytrzymam, bo tatuś daje sobie świetnie radę z małą, więc o to się nie martwie.

Hefi- moja Amelcia ma dokładnie taką samą karuzelkę i nawet się nią interesuje, ale ostatnio zawiesilam jej obok dodatkową zabaweczkę, którą ciąga sobie i wkłada do buziaczka:-).

Wszystkim, które będą miały chrzciny teraz życzę udanej imprezki :-D.
My już po chrzcinach (mieliśmy pod koniec lipca) i Ameluś dostała w sumie to głównie pieniądze i złoty łancuszek z medalikiem i bransoletke z grawerem (data chrztu).
 
My juz po wizycie, bardzo dumni bo Lili wypadla wspaniale, :-) no i w ostatnim tygodniu przytyla 160g wiec ten zastoj byl spowodowany zapewne rozwijaniem innych cech. Lila trzyma glowke ksiazkowo, podciagnieta za rece sprawnie siada trzymajac glowe i plecy prosto, lapie przedmioty i potrafi przekladac je z jednej do drugiej reki, bioderka pluca serce i oczy ok, gada grucha i spiewa dla pani doktor, ma 60cm i wazy 5700g i w polowie przyszlego miesiaca zaczynamy wprowadzac jedzonko (warzywa pojdyncze a potem owoce pojedyncze) co nam pozwoli po szostym miesiacu miec jeden posilek niemleczny.
Taka pewnie Lili uroda, moze nie bedzie grubaskiem tak jak mama :-p:-p, lekarka powiedziala ze swietnie sie rozwija i zeby nie wkrecac sobie ze malo przybiera bo w wieku 6mcy ma miec podwojona wage urodzeniowa czyli powinna przybrac CONAJMNIEJ 900g w nadchodzacych 9 tyg. Chyba damy rade :tak:

Dziekujemy za pamiec :tak:
agast co za baba ale mialas riposte :-D Poza tym nie wiem o co jej kaman bo o ile pamietam ze zdjec to ty chuda laska jestes
anecznik mnie by chyba krew zalala przy takim dziadzie :crazy::baffled:
hefi my nie mamy karuzeli a na macie musze co jakis czas zmieniac zabawki bo poza jedna ulubiona Lili szybko traci zainteresowanie reszta
ewelinka no to sa wlasnie uroki tego wieku ze co tydzien inne imie w serduszka sie wpisuja :-p:-) ja to bylam strasznie kochliwa i niestala w uczuciach :-D
marta-w zdrowka, no wlasnie zauwazylam ze jednak tatusiowie sobie swietnie bez nas potrafia poradzic, powodzenia!

A ja dzis mam pierwsze wyjscie z kolezankami, po 20 jak Lili w lozeczku bedzie to uciekam z nimi na miasto :szok::-) Ciekawe jak dlugo wytrzymam ;-) bo mala budzi sie tak kolo 2 ale mi sie chce spac ok 23 :-D:-D
 
hefi ja mam taka karuzelke co agast i maly jest nia zachwycony

lena ja daje vita D kapsułki (ok.15zł)


Ale mam dzisiaj gazy:szok::tak:,ze az mozn zemdlec:szok::szok::szok::zawstydzona/y::sorry2:
 
reklama
Do góry