reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam sie i ja

niestety jestem chora,chyba sie zaraziłam od waszych smyków :-( , mały kicha i ma katarek niewielki ... i jeczy jeczy i jeczy --- mam juz dość az bębenki w uszach mnie bolą o_O masakra jakas pffff

A wasze maluchy juz chodzą ?
 
reklama
A Wy tez miałyście trzydniówkę??

tak, jakiś miesiąc temu

Witam sie i ja

niestety jestem chora,chyba sie zaraziłam od waszych smyków :-( , mały kicha i ma katarek niewielki ... i jeczy jeczy i jeczy --- mam juz dość az bębenki w uszach mnie bolą o_O masakra jakas pffff

A wasze maluchy juz chodzą ?

Maja jeszcze sama nie chodzi, tylko przy meblach i łóżku i pchacza popycha:-)
 
Ha w południe pisałam że mały ma stracha sam się puścić a tu wieczorem niespodzianka zaczął śmigać po pokoju jak goście poszli chyba napatrzył sie na koleżankę
kasiaj nie stresuj się szkoda zdrowia musisz mieć go mnóstwo dla twojego synka szczególnie nerwów uwierz wiem co mówię mam 15-sto latka imam dość czasami choć ten dorosły czasami bardziej potrafi wyprowadzić z równowagi brrrrrrrrrrr
 
ewela Ja się chyba też zaraziłam,ale od mojego P. :dry: Na razie tylko katarem. Emilka jeszcze nie chodzi. Tylko przy meblach, a ostatnio też trzymając za rękę.
izia Gratki dla "puszczalskiego";-):-D

Mam nadzieję, że jutro będzie trochę cieplej i bardziej słonecznie niż dzisiaj, bo mam zamiar w końcu złapać trochę promieni słonecznych, żeby cienie pod oczami były mniej widoczne:-)
 
kasiaj Głowa do góry, ze szpitala mam nadzieję, że was szybciutko wypuszczą. Teściową się nie przejmuj, po co niepotrzebnie sobie humor psuć?
 
reklama
Druga;)
Kasia J trzymam kciuki:)
Mąż jedzie na zawody motorcrossowe a ja z Gaja w domu bo nie chce jej brac w takie upały w lasy;(
 
Do góry