reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witajcie.

A ja poza podium juz :-p

Wczoraj burze przeszlyi dzis chlodniej...
Czytalam o tym zachlysnieciu, urcze wspolczuje..... :*
Nie mam weny ciegle pisac sorrka... ;]
 
hej dziewczynki,
jestem skonana po roczku, latania, szykowania było mnóstwo a potem sprzatania że hoho, no ale ogólnie jestem zadowolona.
Na zamknietym wstawiłam kilka fotek. Z wróżby wynika że Natek będzie księdzem, zainteresował go tylko różaniec i nic poza tym :szok:
Natek po roczku był bardzo zmęczony ale miał tak niespokojna noc jakiej jeszcze nie było. Obudził się z płaczem o 12 i do 1.30 się męczylismy, nie chciał się uspokoić, pewnie za dużo wrażeń jak na jeden dzień, tymbardziej że nie jest przyzwyczajony do tłumów w domu.
 
Pytanko do mam dzieci skazowych: Czy nadal podajecie Bebiln Pepti albo Nutramigen??
Chciałabym spróbować podać jej zwykłe mleko i nie bardzo wiem jak się za to zabrać:( Na razie rano dostaję kaszkę mleczną nie ma po niej żadnej wysypki... więc może już się polepszyło.

Zdec, Nelcia dostawała do teraz tylko moje mleczko, a ja byłam na ścisłej diecie eliminacyjnej, od czwartku jesteśmy na mm, lekarz polecił by pierwszą porcję podac dowolnego mleka ha ale 2 a jesli bedzie ok to kolejne już podawać 3, póki co daję nan ha 2 i jest ok (odpukać, kończy się nam 4 doba), jeśli będzie ok to za rada Kasi przejdę na Bebiko Ha 3, bo nan ha 3 to lekko 30 zł za puszkę...

Kasiu - jak już wyżej napisałam u nas z mm ok, jedyne co trochę Nelci brakuje bliskości i gorzej zasypia wieczorami i w dzień...

Przepraszam, że nie odpisuję innym ale weszłam na momencik w pracy i muszę zmykać...
 
Witam się i ja.
Sukienka odebrana. Ola zrobiła pokaz u mojej mamy i wszyscy mieliśmy łzy w oczach tak nam wyrosła. Wygląda ANIELSKO!!! MAMY JUŻ WSZYSTKO, WIĘC ZACZYNAMY ODLICZANIE!!!


Nadika- zdjęcia cudowne!!! Natanek piknie wygląda przy tym rododendronie :)

Wszystkim milusim miesięczniakom sto lat!!!
 
agi-współczuje moja tez cały czas wszystko do buzi pakuje a przy Marysi cały czas jakies rzeczy na podłodze
katarzynajanicka-kciuki zacisniete

Ja po wekendzie jakoś bez humoru jakieś spięcia z moim cały czas mielismy buuuu dobrze że wieczorkiem fitnesik to się odstresuje dziś rowerek i brzuszki
 
Witajcie ja taka jestem niewyspana 3 burze w ciagu nocy mąż tez nie spał:(
Matko....takich burz to u nas nie było;)
Gaja spi juz od 10 a ja sprzatam:)
Emalia ja juz sie nie moge doczekac kiedy Ole zobacze;)
 
reklama
a ja dziś obudziłam się z zaczerwienionym, zapuchniętym okiem, myślałam że sobie tylko w nocy zatarłam ale to chyba coś "lepszego" bo jest coraz gorzej i na jutro umówiłam się juz z okulistą
i wogóle jakaś zmięta i wypluta sie dziś czuję, wyglądam jak 7 nieszczęść, świetny początek tygodnia:dry:

kasiaj trzymam kciuki żeby to był Wasz ostatni pobyt tam
Agi najważniejsze że szybko zareagowaliście i nic sie Polusi nie stało
Emalia kochana Olusia napewno będzie wyglądac przeuroczo, aż się sama nie mogę doczekac żeby ją zobaczyć, mam nadzieję że pochwalisz się później jakimiś fotkami

przepraszam że reszcie nie odpisze ale nie mam weny i jeszcze mój coś dzisiaj na mnie nerwowo działa
 
Do góry