reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
koriander trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo!!! powodzenia!!!

Ale jestem na siebie zła. Daniel od czwartku wieczora dostał goraczki do 38,5. A że wcześniej miał katar i kaszel to w piątek pojechaliśmy do lekarza i stwierdziła zapalenie gardła i antybiotyk. Młody jeszcze gorączkował piątek i sobotę, w niedziele już bez goraczki a dziś wysypka. Wyglada na trzydniówkę. Wydaje mi się że antybiotyk był niepotrzebny ;/. Nie wiem teraz czy mogę przerwać po 3 dniach dawania (powinien 7dni). zawsze mówili że kurację trzeba kontynuować, ale jak antybiotyk został niesłusznie podany to tez?? nie wiem czym mu bardziej zaszkodzę przerwaniem kuracji czy podawaniem do końca. Co byście zrobiły??
 
koriander trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo!!! powodzenia!!!

Ale jestem na siebie zła. Daniel od czwartku wieczora dostał goraczki do 38,5. A że wcześniej miał katar i kaszel to w piątek pojechaliśmy do lekarza i stwierdziła zapalenie gardła i antybiotyk. Młody jeszcze gorączkował piątek i sobotę, w niedziele już bez goraczki a dziś wysypka. Wyglada na trzydniówkę. Wydaje mi się że antybiotyk był niepotrzebny ;/. Nie wiem teraz czy mogę przerwać po 3 dniach dawania (powinien 7dni). zawsze mówili że kurację trzeba kontynuować, ale jak antybiotyk został niesłusznie podany to tez?? nie wiem czym mu bardziej zaszkodzę przerwaniem kuracji czy podawaniem do końca. Co byście zrobiły??
myslę że już teraz bardziej zaszkodzisz przerywając go..więc bym już dokończyła(chociaż żeby było 5dni) (Kuba miał też nie trafiony antybiotyk jak leżał w szpitalu,ale ciągnęli go dalej-2na raz dostawał,nie odstawili...)


Kolenderka bo zaraz urodzę z Tobą z niecierpliwości:-D:-D Czekamy na wieści
 
reklama
jaaaaacie ja myślałam,że tu już wszystko wiadomo a tu cisza! KORIANDER! JAKIEŚ NEWSY???

Nadika - co najmniej 5 dni musisz dać mu ten antybiotyk! 5 dni to standard i koniecznie probiotyk do tego!
 
Do góry