reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
NADIKA- Kochana ściskam najmocniej jak potrafię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo szybko działają i to teraz jest najważniejsze. Im szybciej tym lepiej! A jestem pewna że pokonasz skur.... raz dwa !!!! Od wczoraj palę świeczki do Aniołów by pomogły Ci jak najszybciej wrócić do zdrowia! Kochana WALCZ jak Lwica , nie cofaj się przed niczym! My Cię będziemy wspierać jak nie wiem co i trzymać mocno kciuki!!!!!!!!! Będzie DOBRZE ZOBACZYSZ!!!!
 
Kasiulka i Nadika - bądźcie dzielne dziewczyny... dla mnie to wszystko jest nie do pojęcia... jak może taka choroba atakować tak młode kobiety? gdzie jest sprawiedliwość... walczcie kochane.... walczcie...


Jak to wszystko zrozumieć? Czy bardziej powinniśmy o siebie dbać??? Jeść tylko żywność zdrowotną? Nie palić, nie pić??? Czy to coś da??? mam straszny mętlik w głowie... tym bardziej że moja ciotka ma przeżuty na wątrobę i ma się gorzej z dnia na dzień... a miało być dobrze... przepraszam że Was dołuje... ale ciężko mi to ogarnąć...... bardzo przeżywam takie sprawy...
 
Boze co to sie dzieje:no::no::no::no: Nadiko Kochana dużo siły do walki z tym skur..lem, pokonasz go, w to nie wątpie! Duzo zdrowia, trzymam kciuki najmocniej jak potrafię za Ciebie!!! Walcz tak jak Kasiulka, bedzie dobrze dziewczyny!
 
oczywiscie ze bedzie dobrze! Nadika teraz musisz w to wierzyc!! Jezeli bedziesz potrzebowala jakiejkolwiek pomocy to nie wachaj seie pisac, tutaj masz w nas wsparcie, tak jak Kasiulka bedziemy walczyc razem z toba! Bedzie dobrze kochana!!!!
 
NADIKA - Kochana tulam CIę z całych sił!!Kasiulka napisała świetne słowa - zwalczycie tego gnoja!!Kopnijcie go z całych sił w jaja i niech spierd...!! Musi być dobrze!Szybko działają i dobrze! Trzymam kciuki,modlę się za Ciebie i myślę!!Pisz jak tylko coś Ci będzie trzeba,pogadać cokolwiek!
 
reklama
NADIKA KASIULKA wierzę że WAM się uda wyjść cało, że nie podzielicie losu "Chustki". Zobaczycie współnymi siłami pokonamy to dziadostwo!!!
 
Do góry