reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama

dorotka -
CO TAM U WAS?

Wszystko dobrze.
Ignaś dzielnie chodzi do żłobka ale od przyszłego miesiąca będzie już w przedszkolu (w grupie z Tymonkiem Izy :)). Mam nadzieję ze sie zaklimatyzuje. Mówi tak sobie ale da sie go zrozumieć :) pieluszkek używany tylko w nocy. Niestety budzi mi sie o 4-5 i chce mleka więc jestesmy na etapie odzwyczajania. Macie na to jakąs radę ? Nie chcę mu dawac w nocy mleka bo boję się o zęby a poza tym chciałabym w końcu sie wyspać.
Firma w ktorej pracuję przeniosła się i teraz muszę dojezdzac za Toruń więc niestety więcej czasu tracę.... ale co zrobić.

Pozdrawiam wszytskie zafasolkowane :) i gratuluję :)
Gosiu- juz niewiele ci zostało - dasz radę :)

My narazie jakoś nie myslimy o rodzieństwie dla Ignasia
 
gosiu zaczęło się :) hihi
mąz będzie mógł wziąć wolne jak urodzisz? będziesz miała kogoś do pomocy na poczatku??

tak, na szczęście może wziąć wolne kiedy chce taki urok własnej działalności:-) a poza tym teściowa się zaoferowała i już nawet urlop 2 tygodniowy wzięła:szok::szok: i moja mama tez może przyjechać, teściową bardziej bym wolała wykorzystać jak ja będę w szpitalu żeby z Maja została, a potem to tylko ewentualnie moja mama, chociaż zobaczymy bo jak J. będzie to mam nadzieje sami damy rade

dorotka - nie mam rady jak oduczyć mleczka, Maja od dawna nie pije odrzuciła sama, fajnie ze Ignaś będzie miał kolege w przedszkolu:-)
 
Ostatnia edycja:
to dobrze gosiu, że masz na kogo liczyć. Jak po porodzie wolałam żeby mama nie była u nas. Jest wspaniała ale tlko by mnie denerwowała :-D a Łukasz i tak by był uwieszony na mnie i nawet by na spacer z mama nie wyszedł więc bez sensu żeby u nas siedziała wtedy.
 
Hejka Dziewoczki
Ja dale u mamy i codziennie mnie brzusio ćmi... troszkę się boje i dlatego zapytowuję Was jak Wy miałyście w pierwszych tygodniach ciąży? Do lekarza dopiero pójdę jak wrócę. Chyba że ból bedzie nie do zniesienia to sie wybiore tutaj. Nie pamiętam jak to byllo z Jasiem. Czy ćmił brzuch czy nie. Pewnie panikuję jak to ja:p
Gosiu - Kochana trzymaj się!!!!! Już "ino myk" i 37 tydzien będzie :) Buziaczki wielkie że taka dzielna jesteś:) Co do mnie to na szczęście nie wymiotuję Miałam tylko jeden dzien taki straszliwy. Czasem mnie mdli ale zaraz przechodzi:) Suwaczek zaraz postaram sie zrobic ale my tutaj mamy taki słaby net że strona się otwiera pierdziliony minut:)
Kolenderko - Kochana my chcemy Mammuta kupić dla Jasieńka :*
Zyrafciu - Jasiek od dawna też z płaczem w nocy sie budzi. To widzę domena czerwcowych szkrabów:) Jak pięknie Żyrafiątka małe się bawią!!!! Cudne te Twoje Dzieci a jacy do siebie podobni:)
Lena - Zdrówka dla Gajki!
BButerrfly- Gdzieś Ty była...?:) Kochana wracaj do nas szybciutko!!! Jak milo Cię znów Widzieć!!!!!! Pięknie że Julek tak pięknie się rozwija:*
Dorotko- No Ty też nas Kochana zaniedbujesz!!!! Cudnie że z Ignasiem do przedszkola będą śmigać:)
Nadika- Kochana bole i kurcze nóg zlikwidujesz/zlagodzisz kąpielami wieczornymi w macierzance:) Już Ci zaraz napiszę co masz zrobić:) Zobaczysz ulga od razu w pierwsza noc :)
Kup w zielarskim ziele macierzankę
50 g wsyp do garnka wlej 2 l wody zagotuj i na małym ogniu ogrzeaj jeszcze 15 minut pod przykryciem. Odwar najlepiej jest zrobic rano by zioła naciągnęly do wieczorka Taki wywar przecedzić do miski dolac goracej wody i moczyc nogi 20 minutek. Pózniej najlepiej posmarowac nogi olejem macierzankowym. Jak będziesz chciała Kochana go zrobic to napisz dam Ci przepis bo kupic go nigdzie nie dyrydy:) Jak Ci się nie będzie chciało robic oleju macierzankowego to podobnie dziala ocet jabłkowy. Ale pod warunkiem że kupisz w sklepie zielarskim ekologicznym tak by był robiony bez dodatku spirytusu. Buziak!
Ea
 
Dziewczyny ja z pytaniem, które się tu jakiś czas temu pojawiło - a jednak nie mogę odszukać..
Była mowa o ceramicznych patelniach i wiem, że któraś z Was polecała konkretną firmę/model? Możecie powtórzyć tę informację? Nie mogę tego odkopać :/

Przepraszam, że tak znienacka się wbijam w rozmowę i to z zupełnie innym tematem!
Pozdrawiam;-)
 
gosiu to już tylko czekać na Twoje rozpakowanie, moja szwagierka miała termin na połowę listopada urodziła dzisiaj. Bliźniaki, parka, chłopiec trochę ponad 2kg, a dziewczynka 1,9kg. Ale dostały 9 pkt i wszystko jest dobrze:)
Także niedługo i Tobie będziemy gratulować:)
 
reklama
PERFECTA WOW GRATULUJE!!! o rany pewnie jestem do tylu o 100 lat ale ta wiadomosc rzucila mi sie w oczy
ale super, coraz wiecej podwojnych mam

a ktos jeszcze zafasolkowany?

Gosiu czekamy na wasz wielki dzien, juz coraz blizej
mam nadzieje ze na fb tez dasz znac bo tutaj niestety rzadko wchodze, jakos nie mam czasu przy dwojce szkrabow

Dorotka to ty znowu w Toruniu?

Jas tez marudzi przez sen czesto, nie wiem co mu jest, pomarudzi, poplacze i sie uspokaja
mleka tez sie domaga nad ranem, probowalismy nie dawac to wstawal i krzyczal: mniam mniam o 4- 5 nad ranem

Koriander my tez krittera ikeowskiego kupilismy, tez bialy, jest juz z barierka, jak sie sprawdza to jeszcze za bardzo nie wiem bo Jas i tak laduje jeszcze w swoim lozeczku niemowlecym stojacym w naszej sypialni, chyba przez pojscie do przedszkola potrzebuje jeszcze naszej bliskosci, zreszta wlasnie przez to daje mu spokoj bo nie chce go przeciazac

Lena u nas to samo, dwa dni w przedszkolu i goraczka 38° nie wiadomo od czego, zalamac sie mozna

Koriander you too? o matko, no co za wiesci, ogromne gratulacje,:))))))) jak to sie buzia smieje czytajac takie wiesci, musze czesciej tu do was zagladac bo az mi wstyd ze nic nie wiem

Mamo Kubulki doczytalam ze niedlugo tez zostaniesz podwojna mama, cudownie, gratuluje i trzymam kciuki za ciaze:)))

Zdec Nataka sliczna, Zyraffko sliczne maluchy, bedzie wielka milosc:), Kasiek fajne wakacje mieliscie, juz na fb podziwialam
 
Do góry