reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Nadiko - gratulacje!!!
Mam nadzieję, że zdążyłaś do szpitala na tyle wcześnie by podano Ci skutecznie antybiotyk i Danielek urodził się zdrowy. Wracaj do sił i jak najszybciej wychodźcie do domku!
 
reklama
nadika mega mega gratulejszyn, dzielna babeczka jestes, czekamy, az nam opowiesz o Danielku, pewnie mały słodziak;0 fajnie, ze masz juz porod za soba, super, ciocie bb bardzo sie ciesza;))))))))))))))
zyraffka jeszcze raz sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! korzystaj z tego dnia ile wlezie;)))))))))))))))))))))
 
Witajcie Mamuśki!!!
Nie odzywałam się bo zawieruszyło mi się hasło w głowie,dopiero wpadłam na pomysł zeby napisać do BB o nowe:sorry2:
Czytałam Was na bieżąco,a odpowiadałam w myślach :szok:
Dziewczyny,przede wszystkim gratuluję kolejnych maluszków,jest ich troszkę:-)Super!!!
Gratuluję Tym Czerwcowym postępów,duże i rozumne już dzieciaczki:tak:
Źyczę Wam jak i sobie wytrwałości z siuśkami ,koopami,brzydkimi słowami,wszystko to z Jędrusiem przerabialiśmy i nadal przerabiamy:szok:
Życzymy dużo Zdrówka,Najważniejsze to dobra diagnoza i tego się trzymam po bojach z moim małym.
Buziaki Dla Dzieciaczków od Jędrzeja;)
 
Cześć dziewczynki nie było mnie tutaj wieki:)Dzisiaj mam chwilkę więc zajrzałąm a tutaj same dobre wieści!!
 
Hej Kochane,
ja tylko na chwilkę.. jak się wszystko unormuje to zajrze i wkleje jakieś fotki. W piątek wyszliśmy ze szpitala, póki co Daniel non stop na cycku by wisiał a ja cała obolała. Brodawki już pogryzione, a i rana w kroku jeszcze boli. Natanek zachwycony braciszkiem ale pierwszą nockę mieliśmy ciężko - nowa sytuacja dla niego i chyba poczuł się troszkę zazdrosny.
Dziękuję za gratulacje!
Buziaki
 
reklama
Do góry