reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

A ja za niespełna 3 miesiące 35 lat.....Maskakra jakaś!!!! :-(.... Także droga młodzieży proszę siedzieć cicho i nie marudzić!!!!
 
reklama
A ja za niespełna 3 miesiące 35 lat.....Maskakra jakaś!!!! :-(.... Także droga młodzieży proszę siedzieć cicho i nie marudzić!!!!

Ja w tym roku 37, i co , podskoczysz???:-p:-D:baffled:

Byliśmy w Poznaniu w tych Termach Maltańskich, polecam wszystkim poznaniankom i nie tylko. To prawdziwy raj, jestem w szoku :szok:
Gosia niestety musiała zostać z babcią w mieszkaniu, bo gorączkowała, byliśmy więc tylko z PIotrkiem, ale za miesiąc zamierzamy powtórzyć wypad!!! Dobranoc wszystkim
 
Dzień dobry Małolatom i Starszym Paniom:angry::szok::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Co Wy tutaj piszecie? Przecież Wszystkie mamy po 18 lat i wciąż jesteśmy MŁODE I PIĘKNE!!!!!
Ja za chwilkę 34 będę kończy ale wcale tego nie czuję! Jakby czas zatrzymał się na 25:p:p:p:p
Tylko korzonki i skleroza bardziej dolega:p:p:p:p

Kajdusia- Kochana jak fajnie że tak fajnie:p spędziliście czas. Moja Mama jezdzi do Uniejowa do term i też zachwycona:) Zdróweczka dla Gosiaka!
Klementinko- Jak Chłopaki? Mam nadzieję że już lepiej? Zdróweczka dla nich! A Was nie złapało Kochana > jak to rota?
Mamo Kubulki- Spóznione , ale najszczersze życzenia wszystkiego najlepszego , spełnienia marzeń i przede wszystkim pociechy z Kubulki i spokojnej ciazy , zakończonej szybciuteńkim porodem oczywiście w terminie:)!
Kolenderko - Jak Lilunia? Czy Ty wiesz że MAMY MARZEC?:)
Emalia- Kochana byłaś u gina? Jak badania?
Kasiek- :*
Nadiczko - Jak sie czujesz Kochana?

Ja wczoraj od 18 walczyłam z baaardzo wysokim ciśnieniem.... 165/90 158/89 Udało się zbić ziołami i czosnkiem około 24:( Rano wstałam 128/93 a teraz już znów 149/64 ehhhh. W czwartek o 14 40 mam wizytę kontrolną. Mam nadzieję że to tylko incydent wywołany duzym stresem który miałam w weekend... Proszę - trzymajcie kciuki Kochane.
 
Perfecta czekamy na wiesci!! mam nadziee ze szybko sie sytuacje zalagodzi!!
Kajdusia normalnie wstyd ja mieszkasz 30km od Poznania i jeszcze niebylam;/ zawsze sobie obiecuje i nic z tego nie wychodzi...;/
Ale super ze wam sie podobalo:)

Milusia to faktycznie chyba jestes najmlodsza;p
 
reklama
Do góry