reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
kasiulka od wczoraj cały czas o Tobie mysle, 3mam kciuki, wyjdziesz z tego, musisz!

czy ktos ma jakis kontakt z perfecta?????????????? Perfecta zamelduj sie, bo na zawał umre przez te oczekiwania ;)

milusia a Ty jak sie masz?
 
Ostatnia edycja:
mama kubulki - Perfecta ma juz Zoske :-), ale szczególow nie znam, widzialam tylko zdjecie malej damy na facebooku :-) Slodziak :-)
milusia - wielkie gratulacje kochana!!!! :-) Zycze Zoski :-D
kasiulka - napewno bedzie dobrze, wierze w TO, trzymam kciukasy!!!
 
PERFECTA OGROMNE GRATULACJE!
HEHE a wczoraj chciałam napisać,że czuję że urodzisz właśnie dziś ale stwierdziłam,że mnie wyśmiejesz:-D

Kasiulka - trzymam za Ciebie kciuki! Mam nadzieję,że będzie ok!
 
Percia ogromne gratki!!!ZOSIAK ŚLICZNIUTKI!!!!!!:-D
Mama Kubusia, dziękuje dziś już ciut lepiej i oby tylko tak zostało...
 
reklama
Percia juz tuli Zosienke, piekna dziewczynka
z tego co zrozumialam to mala sie dzisiaj urodzila, sliczna data
Perciu jeszcze raz ogromne gratulacje dla waszej rodzinki

Kasiulka
zaciskam kciuki, przegonic dziada w cholere, niech znika na dobre
bedzie dobrze, kochana, musi byc

Milusiu pamietam ze tez na poczatku ciazy twardnial mi brzuch, mam nadzieje ze bedzie wszystko ok i skonczy sie na strachu
to fakt ze z tak mlodymi ciazami malo robia, mi tez nie hccieli pomoc jak w 8 tygodniu krwawilam
 
Do góry