reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Saffi, ja myślę, że to tak szybko nie pójdzie :)

Doggi, a Ty jutro ten olejek sobie serwujesz? ;)
Eee no mój D. to trochę dziwny przypadek, on się chyba boi albo co, ciężko mi go rozkminić. Słowa ginki jakoś na niego nie zadziałały. Ale ja już znajdę na niego sposób ;)
U mnie pralka chodzi na bieżąco, bo inaczej to mi pranie z kosza ucieka ;)
Ja dziś też jeszcze mam w planach sprzątanie łazienki. O reszcie nawet nie myślę. A miałam Jasiom cynamonki upiec :/
 
reklama
tak Blusiu jutro wypróbuje olejek... jak nie zacznie się nic dziś w nocy (a ja nie sądzę by tak było) to jutro łyknę cobie ten olejek... ale boję się biegunxona :D :p
 
a mi cos niedobrze, nie wiem czy cos zjadlam czy co...
renie juz wzielam, teraz ciepla herbatkę pije choc goraco mi to chce zoladek ruszyc, no masakre mam... od czego kuFa nooooo...
no i wode mi dali w koncu, juz sie tez ochlodzilam z deka :sorry2: w wannie polezalam i mi teraz mloda szaleje w brzuchu :baffled:
 
ja właśnie wyszłam z zimnej wanny... mmmmm balsam dla ciała !! Na szczęście już nie jest aż tak gorąco jak było.. bosz... w ogóle w wannie bawiłam się w golenie... MASACRA... zmęczyłam się jak cholerka :p
larvuniu ale powiem ci że mi też tak jakoś niedobrze jest.. tak mnie coś w bebzie ciśnie i mi niedobrze, i tez zastanawiam się czy coś nie teges zjadłam, ale stwierdzam, że to chyba pogoda tak nam wychodzi bokiem... Może ciśnienie do tego nie te... i tak wszystko razem to może człowieka zemdlic...
Kurcze, zgubiłam kostki z moich stóp... nie widziała ich któraś? Bo tęsknie za nimi :p
 
cześć mamusie w dwupaku i te rozpakowane :-)
My już w domku!!!! Julcia jest cudowna!!! Wrzuciłąm zdjęcie Małej już z domku!
GRATULUJĘ WSZYSTKIM ROZPAKOWANYCH MAMUSIOM!

Niestety na razie nie jestem w stanie nadrobić wątków, zajrzałam tylko na smsowy.
W chwili obecnej wszystko kręci się wokół Julci i cały czas walczymy z laktacją.
Buziaki dla Was!!!!!
 
reklama
Doggi ja dwa dni temu robilam akrobacje z goleniem picki heheheh ;-)
no mi troszke lepiej jak herbaty sie napilam :sorry2:

Doggi wspolczuje opuchlizny, mnie w tej ciazy omija jakos... moze ze dwa razy mnie dopadlo,ale dzis oki....

Doris;**** Poprawilam w tab date, ale jeszcze nei wstawilam sorki, ale pamietam :tak::-) no i pedze fotke ogladac! :-)
 
Do góry