reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
i jak tam laski...
dzien mija... kolejny....
Synek urodzil sie co do dnia wg USG (wg OM dwa tyg pozniej mial wyjsc), ciekawe czy mloda tez tak zrobi ;-) termin na jutro wg USG :cool2:
 
Doris, fajnie Was widzieć :) Julka śliczności :)

Tusen, ściskam mocno!!

Larvunia, tak szczerze to ja bym się trzymała terminu z OM. Może po swoim przykładzie wiem, że nie ma się co sugerować datą z usg, bo mój Jasiek zawsze był większy. O jakieś 2 tygodnie, wszyscy mówili, że ja wcześniej urodzę, srutytuty. I co? I wylazł chłop dzień po terminie z Om.
No, ale u Ciebie odwrotna sytuacja, więc może Michasia się troszkę pospieszy :)
 
No w końcu co nam zostało ;)
Moja za to mniejsza wg usg więc i termin późniejszy wychodzi, więc tym bardziej trzymam się tego z om ;-)
 
Dziewczynki wpadam ledwo żywa żeby oznajmić że moja siostra urodziła dzisiejszej nocy swojego syneczka.kUBUŚ URODZIŁ SIĘ w dzień terminu czyli 5 czerwca, o godzinie 1.40 w nocy, z wagą 3350, 56 cm, 10 pkt, i jest cuuuudowny!
Dziś zrobiłam prawie 300 km żeby go zobaczyć ale było warto! Poród trwał mega szybko, siostra miała delikatne skurcze , zrobili jej badanie , ktg, i wypuścili do domu, ona pojechała z mężem na szybki spacer ale musiała wracać bo skurcze się nasiliły, w szpitalu okazało się że jest już 5 cm rozwarcie, po kilkunastu minutach zaproponowali jej wannę ale po badaniu okazało się że jest już 8 cm i hasło rodzimy.Potem już tylko 3 parte i Kubuś był na świecie :)Siostra wygląda dziś ślicznie, wcale nie zmęczona , Kubuś też jak malowany! Potem wstawię zdjęcie bo teraz mam pierwszy raz nogi spuchnięte jak balony i musze się położyć!
Ach no widziałam że Trasiowa Marysia na świecie jest!Cuuudownie !
 
Cinamonku, wielkie gratulacje dla siostry. Poród faktycznie błyskawiczny :) A Ciebie podziwiam, że w tym stanie i w takim upale dałaś radę przejechać tyle kilosów :)
 
reklama
hej hej kobitki!

Trasia ale się spisałaś :) super!!! no to mamy jedną niedzielną dziewczynkę :)

Cinamonku gratulacje dla siostrzyczki!! a to jej pierwszy bobas? zazdroszczę ekspresowego porodu :) no i Ty jaka dzielna dziś byłaś taką drogę przebyć... no ale grunt to dobra motywacja :)

Doggi Saffi koniecznie dajcie znać jak tam jutrzejsza kuracja rycynowa, może i ja zaryzykuję na dniach :)

Blusia Larvunia ja to już na żadne terminy nie liczę...zaczynam po prostu liczyć na DZIŚ... szkoda tylko, że codziennie przeżywam mały zawód :/

Tusen mam nadzieję, że humorek już lepszy :) a jak jeszcze nie to jutro na pewno będzie, trzymaj się dzielnie

no i oczywiście mam za duże zaległości, żeby reszcie poodpisywać, tyle co mi się do głowy wbiło z bieżących spraw... ja dalej w dwupaku, skurcze mi ktg pokazało w piątek zerowe, wczoraj miałam termin i jakoś się nie zapowiada... niech się mlody ruszy, bo jak nie to mój lekarz jest za wywoływaniem około 10 czerwca, co oczywiście napawa mnie mega strachem, w sumie z tego co widzę to nie mnie jedyną!!! Ależ ja zazdroszczę tym rozpakowanym mamuśkom!!! Jakbym bardzo chciała już się zmagać z codziennością zamiast tej niepewności i myśli o porodzie...
 
Do góry