reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

nic nie zrobiłam w domu ale głupi ma szczęście - zadzwoniłą uczennica, że dziś nie przyjdzie tylko jutro więc będę miała czas na sprzątanie jak M. wróci z pracy:)
Muszę się zebrać i iść do sklepu a tak mi się nie chce wychodzić na taką pogodę:( Ale Marysia nic na obiad nie ma, wczoraj spaliłam wielką porcję marchweki z ziemniakiami eko :wściekła/y: I Marysia dostała wczoraj słoik ale na dziś już nie mam. No i jeszcze do sklepu lutniczego muszę podejść z małą. kurde ja wiem że dla rodziców kupno instrumentu to czarna magia i nauczyciel powinien pomóc ale ja mam prawie 20 uczniów i wygląda to teraz tak, że raz w tydgoniu idę testować instrumenty, zajmuje mi to dwie godziny a ja nie mam na to czasu:( Kolejna praca charytatywna, ja to naprawdę do nieba pójdę.
 
reklama
Misialina jak dobrze że u Was poprawa, strasznie się cieszę :) oby było już tylko lepiej &&&&&&&&

Traschka ja wcześniej zmieniałam strony - najpierw Maja lądowała pomiędzy nami a nad ranem się zamieniałyśmy i ja byłam w środku a ona z brzegu ale wtedy bardzo niewygodnie było T musiał się mocniej przytulić do ściany, ja do Niego a Maja miała prawie pół łóżka dla siebie bo bałam się że zleć więc musiała leżeć daleko od brzegu. Ostatnio już nie zmieniam stron tylko leżę tak jakby na brzuchu i wiszę na Nią z drugim cycem, poduszkę składam na pół żebym miała wyżej i tak śpimy :) z moim małym biustem nawet da radę :)

Kati cześć :)
 
Wracając do tematu skóry i kąpania - wg mnie Balneum jest najlepsze, ale i najdroższe...Starczyło nam na ponad 3M. Bubchen tylko do dupki używam.
Emolium mam u rodziców, rzeczywiście jest gęściejsze od Oilatum, ale zapach mnie poraża...Oilatum soft używaliśmy na początku przez jakieś 3M i było ok.
Zaraz koleżanka do mnie przyjedzie, przy okazji miałam motywację, żeby posprzątać trochę.
Madzioolka ja z tym mieszkaniem mam tak samo, ale A już powiedział, że nast. mieszkanie bliżej centrum kupimy...a ja już sie nastawiałam na szeregowiec albo bliźniak gdzieś na obrzeżach...
Pij dużo, ja na początku ciąży zaliczyłam zapalenie pęcherza i jeden dzien ciągłego picia załagodził zapalenie
Misia jak dobrze czytać, że u Was lepiej:tak: Ja koło 2-3 m-ca z Mają tak miałam przez jakieś 10 dni tylko, że ona w dzień płakała dodatkowo...więc nie przejmuj się, nie Ty jedna dziecko na diecie miałaś;-)
trasia my śpimy tak, że albo Maja pomiędzy nami albo na moim brzegu, ale zaraz obok jest jej łóżeczko, pomiędzy nasze łóżko a jej łóżeczko wkładam poduszkę moją i nie spadnie. A ja na jaśku śpię.
Kochana Ty to naprawdę charytatywnie pracujesz:wściekła/y: Sklep powinien Ci odpalać prowizję od sprzedaży;-)
 
Jestem
Sałatka grecka dla rodziców zrobiona, Mama już była i zabrała. Kuchnie posprzątałam, teraz muszę odkurzyć ale Julia zasnęła i nie chcę jej budzić. Ona tak jak Mieszko Aestimy budzi się przy każdym głośniejszym dźwięku.
Zjadła dziś półtora sloiczka owoców....tak jak pisalam wcześniej musialyśmy wrócić z powrotem do samego mleka, od poniedziałku jadła jabłuszko, wczoraj jabluszko z morelami, dziś jabłuszko z bananami. Kupki dobre jak na razie więc od poniedziałku wprowadzamy od nowa warzywa. mam nadzieję, że będzie dobrze.

Piszecie o tych emolientach...my używaliśmy przez pierwsze 3 miesiące a teraz normalne kosmetyki dla nieowląt, plyn do kapieli Hipp i żel do mycia też Hipp. Wszystko jest dobrze, czasami Julia ma trochę szorstkie poliki ale pediatra powiedziała, że czasami tak się może zdarzyć.

Mrsmoon...dziękuję za zakupy w Ikei :-)
Traschka...Ty rzeczywiście taka dobra dusza jesteś, wszystkim pomagasz bezinteresownie.
Misialina...a jakie mleko dałaś? Cieszę się, że lepiej się spało. ja też raczej w nocy tylko jedną piersią karmię, bo jakbym karmiła drugą to musiałabym Julię położyć od zewnątrz a jakoś boję się, że spadnie
Madzioolka...czy Ty bierzesz regularnie ten Furagin? Strasznie długo Cię to męczy!
 
skrzypce wybrane, a pan w sklepie daje mi takie upusty, że chyba nic już na tym nie zarabia:) Dziś przecenił mi skrzypce z 400zł na 250:-D A sama o żadną zniżkę nie prosiłam! No ale klientele ma niezłą dzięki mnie. Wystarczy, że każdego ucznia przyślę tam po struny i już ma dobrze.
Głowa mi pęka, chyba wezmę apap bo nie wytrzymam.
 
Doris furagin brałam do środy bo od poniedziałku było już dobrze, wczoraj nie wzięłam plus te zmarznięte stopy i nawrót gotowy... dziś założyłam najcieplejsze skarpety jakie mam milusia z angory tata przywiózł m z norwegii i od razu czuję różnicę :) no i dziś jest już ciutę lepiej ale jak tak cały czas to się będzie ciągnąć to się wykończę... w dzień jest zawsze w miarę znośnie ale noce to kumulacja wrażeń...
Z kosmetykami to u nas tak samo - na początku używaliśmy tych specjalistycznych SVR a teraz już tych zwykłych niemowlęcych, aktualnie niebieska seria z rossmana.

Kati
u mnie podczas pisania posta w opcji "szybka odpowiedź" pod wątkiem co jakiś czas pojawia żółty komunikat "auto-save" i raz jak mi się okienko zamknęło to potem mogłam to odzyskać od razu... zobacz czy u ciebie tego nie ma?

Traschka szkoda życia na ból, weź sobie ten apap, ja nienawidzę męczyć się z bólem...

Lece wstawić następne pranie...
 
Ale tutaj pustki....
Julia leży na kocu. Ręce ma na samej podlodze, poza dywanem i tylko w tej pozycji jest ok. Jak ją przekładam na środek koca jest płacz. A tak to paluszkami po gołej podłodze pisze, łapki ma zimne ale nie chce być w innej pozycji :-)

Ja juz dziś nie wiem co mam z sobą zrobić, chatę posprzątałam, obiad zrobiłam, salatkę dla rodziców też, mama była mnie odwiedzić. Wydaje mi się, że dziś ten dzień trwa juz wieki.
Jakby Julia nie marudzila co chwilę to bym jakis film obejrzała a tak to nie ma jak.
 
reklama
Ja właśnie odwiozłam moją mamę do pracy bo wspaniałomyślny przełożony oddelegował Ją do nadzorowania remontu - pracownik administracji ma pokazywać panom robotnikom które dziury maja w przychodni załatać... szkoda słów... do 23 ma tam siedzieć...
Maja śpi od 17 ale z pobudkami co pól godziny więc tak chodzę do nie co 30 minut daję cyca i śpi dalej...

Doris Twoja Julka po podłodze pisze a moja uwielbia drapać różne powierzchnia - stół, sofę, nasze spodnie :) bardzo podobają Jej się takie różne faktury i odgłosy wydawane podczas drapania :)
 
Do góry