reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

hej :)

nie mam dziś weny jakoś, moje starsze mnie do pasji szewskiej doprowadza. Telefon mi prawie rozwalił. Nie działał, ale pózniej coś zaskoczyło i jest ok. Jak dobrze, że już śpi :dry:

Forever, nie wiem czy w tym wątku pisałaś, bo się zamotałam. Oczywiście na spotkanie jak najbardziej chętne jesteśmy :) Także czekam na znak :)

Asinka, do 5 razy sztuka :) Trzymam kciuki za następne podejście. Ja się zebrać nie mogę. Już sobie załatwiłam przeniesienie papierów (bo po roku się przedawnia i wysyłają do archiwum) a to było w grudniu. Robiłam ostatnio testy i tyle błędów, że aż wstyd ;)

Misia, buziaki dla Malwinki :)

Smutasek, hej :)

Dubeltówka, zdrówka :)

Trasia, śliczny suwaczek :) I ja też Ci zazdroszczę :zawstydzona/y: Tym bardziej, że ja już nie planuję następnego. Tzn. kiedyś chciałam trójeczkę, ale warunków niestety nie ma. No i te bunty mnie przerażają, zwłaszcza że etap 4latka mam na tapecie :eek:

Co do teściowej. Ja uważam, podobnie jak Zołza - mamę mam tylko jedną :) A zresztą jestem z nią pokłócona i gadam tylko tyle co muszę. Tak mnie baba wpienia, że szok. Więc ja do niej z prezentem nie idę, ale D owszem ;)

Kati, gratulacje :)

Madzioolka
, 3 lata to fajna różnica wieku, choć ja czasem żałuje, że jednak trochę wcześniej nie zaczęliśmy działać :) I jeśli chodzi o drugie, i tak w ogóle ;)

Piszę z pamięci, więc przepraszam, że nie wszystkim odpisuje i oczywiście pozdrawiam :)
 
reklama
Misialina - napisz koniecznie jak imprezka :tak:
Ironia - kończę .... "rewolucja wszelaka...:eek:"
Asinka85 - nie przejmuj się, ja B zdałam za 3 a było to przeszło 20 lat temu :szok:, a A oblałam za 3 razem właśnie na stopie dopiero za 4 się udało :tak:
Blusia - zapewne połowa sierpnia to będzie :-p
A ja jako wyrodna matka sprzedałam znów Młodą Babci i zaliczyłam parę sklepów głównie w outlecie, gdzie niestety zlikwidowali mój ulubiony z fajnymi dzieciowymi ciuszkam :-(.Zakupy gł. dla Młodej, ale drobne, lecz wszystko wskazuje na to, że nadal jestem buciarą, ale teraz dziecięcą :-D - w Coccodrillo zanabyłam kolejne szmaciane sandałki dla Młodej na zaś, za całe 18 zł :-p, ale to chyba jedna z najtańszych rzeczy była bo ceny nawet outletowe troszkę powalają...
 
i ja sie witam weekendowo
u nas wsjo ok, Tymek nawet zaczął ładniej spac w nocy :szok::tak: wiec nie jestem już aż takim zombiakiem jak wcześniej, my chyba 16 czerwca będziemy robic małego roczek, 2 tyg wcześniej niz planowaliśmy bo potem moi rodzice wyjeżdżają i ich nie będzie az do polowy lipca, aha życzę wszystkim mamuśkom najlepsze życzenia, ja przeżywam to bardzo emocjonalnie bo to moje 1 święto :tak:;-)
 
Witajcie Mamuśki! :-)

Zupełnie zapomniałam, a to dziś Dzień Matki - również mój pierwszy :-) Coś niesamowitego :') Moje dziecko zrobiło mi niebywały prezent - obudziło mnie dopiero o 9:40
:szok: :-D
 
Witam wszystkie mamy. Dziś świętujemy... Ja do kina zmykam z sąsiadką, na "Nad życie" po południu. :happy2:Teraz Maciuś śpi to conieco napiszę. Zawsze siedzę koło niego jak śpi, bo muszę pilnować, żeby z łóżka nie spadł, w łóżeczku swoim nie śpi. A mój P na zakupy pojechał,:sorry2: Daniel czyta wiersze Brzechwy na przemian bawi się klockami lego.
Daniel chodzi już do szkoły, świetnie mu idzie. Jak jest kilka dni wolnego, to dla niego najgorsza kara na swiecie. Macius sypia raz, dwa razy dziennie, jest bardzo grzeczny,wogole nie pacze. Jeszcze nie chodzi, raczkuje ladnie. Robi sam od 2 do 4 krokow. ;-)
 
hej laski:) wpadam powiedziec Hej bo bym nie przezyla jakby tu nie zajrzala. nniesety zostawilam ladowarke do laptopa w przedszkolu i nie wiem , czy jutro komp da sie jeszcze wlączyc. rozlozylo mnie masakrycznie, dawno taka chora nie bylam a zaraz jeszcze musimy jechac na Komunie echh...
witaj smutasek:)
forever strasznie mi zal......
 
hej dziołszki!

wpadłam tylko życzyć Wam wszystkiego najlepszego :) jejkuuu dla tak wielu z nas to pierwszy dzień matki! mam nadzieję, że będzie wyjątkowo miły!

a mnie czeka kilka bardzo ciężkich dni, kłopoty przecież muszą atakować hurtowo, ale póki wszyscy zdrowi to trzeba resztę ogarnąć, trzymajcie się cieplutko :*
 
reklama
Do góry