reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

mlodak to ty sie urodziłaś tego dnia co moj Sergiuszek :)
STO LAT dla Szymka!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurcze jedne dzieciaczki już 7 miesięcy kończą a mój dopiero co 6 skończył...


Viola ja małemu zakraplam wodą morską i odciągam


u nas nocka ciężka, mnóstwo pobudek, młody chyba lunatykiem zostanie, bo pierdzioszki robił przez sen i ręką machał :-D
 
reklama
MsMickey - nie mysle, bo po takiej nocy zwoje mozgowe mi siadly :)

delwer - zazdroszcze nocki bez pobudki.

zaza - faktycznie ze ten sam dzien urodzin mamy tyle ze ja 32 lata wczesniej :)

Ja chyba "sen" mlodego zaczne wiazac z fazami ksiezyca, pełnia byla i dalo sie to odczuc.

Dzieki za zyczenia w imieniu Szymka. Dziekuje ogolnie bo z komorki nadal pisze a tu nie mam opcji oddzielnego podziekowania niestety.
 
witajcie

Kuba jak go położę na kołderce (na podłodze), to robi przewrót na brzuch, a potem podnosi dupkę i przebiera nogami, niestety ręce nie pracują (i na szczęście) więc jeszcze z miejsca nie rusza. Jak juz zacznie to juz tak jak w opisie bliźniaka bedzie wszędzie.

W łóżeczku jak leży to tak kopie nogami w przewijak, że go zwala sobie na nogi i wtedy podrzuca go kopiąc.

A dziś wieczorem położyłam go na łóżku Alinki na podusi obok siostry, a skubaniec mały łapał za kołdrę i się podciągał do siadu - zaskakuje mnie prędkość posiadania nowych umiejętności.

Iwon - skusiłam się dziś na Obsesion, bo było przecenione na 20 E.
Zazdroszczę tych przecen! Marzy mi się niebieskie Kenzo... ach....

Monika też w przewijak kopie ale ona delikatnie, subtelnie, tak to dziewczynka :) I już dupkę na kolankach podnosi, ale wtedy jednocześnie dzięcioła robi, więc jeszcze trochę mam luzu, bo też coś czuję, że będzie bardziej ciekawska niż Szymek, jak już zacznie raczkować
....
No to moje dziecko hucznie obchodzi 7 miesiecznice swoich urodzin - od wybicia północy nie śpi !!!!! Kweka,pokrzykuje radosnie, wierci sie niemilosiernie, przewraca na brzuch i znow na plecy, wali w szczebelki nogami,chwyta je raczkami, probuje zlapac moja noge przez nie. Nawet nie chce myslec jak ja bede jutro funkcjonowac.

No to 100 lat dla Szymka :) rzeczywiście hucznie obchodzi mini-urodzinki :)

Dziewczyny mam pytanie. Co podajecie maluchom na katarek?
woda morska, frida, nasivin soft na noc, maść majerankowa pod nos, oil olbas na pieluszkę i gdziś koło łóżka

mlodak to ty sie urodziłaś tego dnia co moj Sergiuszek :)
STO LAT dla Szymka!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurcze jedne dzieciaczki już 7 miesięcy kończą a mój dopiero co 6 skończył...


Viola ja małemu zakraplam wodą morską i odciągam


u nas nocka ciężka, mnóstwo pobudek, młody chyba lunatykiem zostanie, bo pierdzioszki robił przez sen i ręką machał :-D

Zaza - moja jeszcze nie skończyła 6 ;) a co po niektórzy jak Król Julian to już 8 skończyli :D
współczuję pobudek w nocy... a co do lunatykowania - to ja jestem/byłam? lunatykiem :p:p:p


gkvip - 100 lat dla Mijeczki z okazji 6 m-cy :)

U nas nocka ok, teraz ją położyłam, ale słyszę piski radości a ona co? ściągnęła kocyk z przewijaka i schowała się z nim pod przewijak aaaaaaaaaaaaaaa!

uff Monika spacyfikowana! Trochę późno cholercia no ale wstała nie o 8 a 8:40...
idę męża dobudzić bo śpi!!!
 
Ostatnia edycja:
Mlodak wszystkiego najlepszego dla Szymusia ... Dorosły chłopak sie z niego zaczyna robic :D

Viola ja mojemu tez woda morska psiukam i odciagam. i przed 5 dni daje calcium o ono zageszcza i nie idzie sama woda tak zaleca nam pediatra

Delwer zazdroszcze nocki

Maćku pozno to Twoje dzieciatko chodzi spac

Katrina chwila moment i rusza tez rece :D

Zaza odpedzal smrodki zeby mu nie przeszkadzaly :)

moj juz nie kopie bo mu obnizylam do najnizszeo poziomu lozeczko zeby mi nie wypadl

Rysica namiociki juz nedlugo bedzie sobie robic :D
 
Hej

U mnie koszmarna noc mlody obudzil sie o 2.30 ja poszlam spac przefd 2:\ za nic nie chcial usnac. W koncu dalanm mu wode i ssal sobie na boczku i zasypial ale jak tylko mu butelkka wypadala to ryk. Nie wazne czy woda leci czy nie, musial ssac. Po godzinie meczarni oswiecilo mnie ze mam w szafie smoczki. Zamienilam butelke na smoczek i zasnal. Ale ssal tak intensywnie ze mlaskanie bylo slychac w calym mieszkaniu, do tego postekiwal co chwile o_O nie mam pojecia co to za akcja....

Rano odsypial ale od 9 mielismy kolede wiec i tak musialam wstac o 8 zeby ogarnac.... Mila noespodzianka - ksiadz nie wzial koperty:-)

No i tez chyba dzis czeka mnie shopping:-)

Ja na katar daje cebion sol morska i nasivin ale UWAGA mozna go dawac tylko kilka dni. Mi lekarka nie ppwiedziala tego, doczytalam sama na ulotce:-\
 
Josie - na naszych, dorosłych akatarach, sudafedach i innych grip stopach tez pisze stosować max 3 dni. A katar leczony trwa 7 dni a nie leczony tydzień :)
 
Witam :) po długiej nieobecności ( nawet nie próbuje nadrabiać bo się mega rozkręciłyście z pisaniem) :tak: powód - kryzys , złe dni itp. po prostu nie chciałam was zamęczać :tak:

u nas koniec roku z antybiotykiem , mały w drugi dzień świąt dostał gorączki, kataru i kaszlu plus wychodzące mu górne jedynki :no: więc dzień po świętach wylądowaliśmy u lekarza ::-( na szczęście już jest lepiej :biggrin2:

gratuluje wszystkim maluchom nowych umiejętności turlania, pełzania , raczkowania siadania itd.
u nas do raczkowania już niewiele brakuje , narazie Wik nie wie co z rączkami zrobić , pozycja na czworaka jest , nogi się majtają ale rąk jeszcze nie potrafi zsynchronizować :) a no i próbuje siadać z pozycji na czworaka , puki co efekt siedzenia z podparciem jest :)

no to tyle u nas :)

sto lat dla wszystkich maluchów kończących okrągłe miesiące :)
zdrówka dla chorowitków :)
 
nadrobiłam Was, ale nic nie odpiszę, bo sił zero.

Pojechaliśmy wczoraj z mężem na wyprzedaże :sorry2:, kupiłam sobie spodnie, sukienkę i bluzkę, a jeszcze jedną sukienkę mam upatrzoną także całkiem fajnie :rofl2:. Przed wyjściem z domu Lenka nie chciała spać znów, no ale mama mówi, że mamy jechać ona ją uśpi i co? Jak tylko zobaczyła mnie ubraną to tak się rozdarła, że musiałam zostać i ją sama uspać, bo u mamy tak się wydzierała, że szok! Aż się boję co to będzie od środy, niby z babcią spędza dużo czasu, a jednak.. :sorry2: Noc też była koszmarna, już nawet nie wiem czy Leni spała, czy nie. W każdym bądz razie budziłam się średnio co 30minut i dziecię me nie spało. Także sił zero mam.

Czas coś zjeść i kontynuować shopping :-p
 
reklama
Witam
gkvip wszystkiego naj dla Mijeczki :-)
mlodak wszystkiego naj dla Szymusia :-)

U nas jak zawsze noc spokojna jak poszła spać przed 20 to wstała o 7.30 z jedną małą pobudką ok. 4 rano bo przypomniało jej się że smoka nie ma w buzi, a wypluła go zaraz jak zasnęła :-).
A u mnie się pokazała opryszczka :-:)-:)-(, wychodzi osłabienie :crazy:. Nie dość że dostałam pierwszy okres od założenia wkładki który już trwa od 23 grudnia i to już drugi w tym miesiącu to teraz jeszcze usta napuchnięte. Nie ma jak to seksownie wyglądać !!!!!!

Współczuję Wam tych dzieciowych pobudek w nocy, ja miewam takie nocki ale baaaardzo rzadko !!!!! zresztą wyglądają one tak że od np. 2 co godz mi się mała budzi i tak latam do 5 rano ale wtedy mi śpi do 9

trzymam kciuki za nasze dzieciowe i mamowe chorowitki wracajcie jak najszybciej do zdrowia !!!!!!!


gratuluję nowych umiejętności u maluchów, widzę że już nawet siadają z pozycji brzuchowej fajnieeeeeee, moja jak narazie się awanturuję aby ją sadzać i staram się raczej tego nie robić ale czasami się nie da w wanience już nie chce mi się położyć i jak jej chcę umyć głowę to jest wielka awantura.

Zazdroszczę Wam tych shoppingów, kiedy ja tak będę mogła :baffled::baffled::baffled:
 
Do góry